Michal Hrůza se vrátil na pódium velkolepým koncertem v pražském Forum Karlín 19. března 2015. Jeden z nejúspěšnějších autorů současnosti, Michal Hrůza, se po osmi měsících od úrazu vrátil na koncertní pódia! „Návratové" tour, které nese symbolický název NOC a DEN MICHALA HRŮZY 2015, bylo zahájeno v Praze 19. března 2015 ve Fóru Karlín. „Hudba je součástí mého životního štěstí a jsem rád, že se ke mně vrací," říká Michal. Na výjimečné show, která byla propracována do nejmenších detailů včetně speciálních projekcí, světel a zvuku, zazněl průřez Michalovou tvorbou, tedy největší hity jeho kariéry, ale i aktuální singly z dvojalba Noc/Den. Na tomto koncertě vystoupila i řada Michalových hudebních přátel jako např. Xindl X, Anna K., Klára Vytisková a další. (Česká televize)

kleopatra

Velká škoda, že dík stříhání zcela vypadla Aneta Langerová a hlavně a především dojemně vygradovaná písnička Namaluj svítání, kde Michala podpořila Anna K. Jinak koncert neměl chybu a byl jakousi úlevnou odměnou všem, co Michalovi k uzdravení upřímně drželi pěsti. ()