bubun

Tak tohle byla chvílema docela sranda - hlavně když jde o Siu a její rodiče. Jinak, asi jako v každé Harlanovce Cobenovce, je zápletka v tom, že každej má nějaká svá tajemství, a že všichni jsou nějakým způsobem propojeni... Ale odsejpá to rozhodně víc (a i postavy jsou sympatičtější), než Stay Close. Jen doufám, že ta karma, kterou zmiňuje zesnulá manželka hlavního hrdiny v jednom z flashbacků, nebude zas v tom, že dělala někde striptérku, to totiž začíná být poněkud otřepané. ()

Anderton

Druhou epizódou sa seriál naplno rozbehol. Dostaneme niektoré zásadné odpovede, zároveň sa ale objavujú nové postavy a s nimi aj nové otázky. A nie je vôbec jasné, kto z najdôležitejších postáv seriálu hovorí pravdu a kto nie. Čiže pilot bol len taký menší rozbeh predtým, čo nás malo čakať o pár minút neskôr a zároveň cítiť, že to budú mať tvorcovia riadne premyslené. No a rovnako dôležité je aj to, že úplne si prestanete Michaela C. Halla spájať s jeho ikonickou postavou. Už je to len zúfalý chlapík pátrajúci po svojej dcére. ()