TY

• USA You
Krimi / Dráma / Romantický / Thriller / Psychologický
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa hony23 k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2018) (S01)

Joe je asi ten nejmilejší stalker, lhář, psychopat a vrah, kterého kdy ukázala televizní obrazovka. A když se zamiluje do krásné Beck, z celého srdce mu fandíte, aby si získal její lásku a aby ji ochránil před lidmi, kteří to s ní nemyslí dobře. A Joe se toho opravdu nebojí a nezastaví se před ničím. Skvěle napsaný seriál, který sice v některých dílech ztrácí trochu tempo, ale který v závěru pěkně vygraduje. ()

Série 2 (2019) (S02)

Po vyhroceném závěru 1.série utíká Joe do LA, kde chce začít sekat latinu. Jenomže láska si ho najde i tam a ve chvíli, kdy přijdou první komplikace, vrací se i ke svým nevybíravým metodám. Jeho nová dívka Love sice trochu postrádá krásu Beck z 1.série, ale zase je o to víc chytřejší, takže utajit před ní své hříchy bude pro Joea o to těžší. Po rozpačitém úvodu se 2.série neuvěřitelně rozjela, přinesla hodně překvapivé finále a rozhodně není o nic horší, než série první. ()

Série 3 (2021) (S03)

To, čím byly první 2 série nejzábavnější, v té třetí chybí. Joe se totiž rozhodl sekat dobrotu a se svou ženou Love vychovává synka. Pravda, Love se občas neovládne, někoho majzne po hlavě a Joe se pak musí rozpomenout na staré časy. Ale celý příběh je dost předvídatelný, pořád čekáte, kdy se to pořádně rozjede, ale ten moment vlastně nenastane. Samotné finále je zklamáním a pokud jde o mně, asi bych se bez dalšího pokračování obešel. ()

Série 4 (2023) (S04)

Občas se stane, že rozkoukáte seriál, který vás fakt baví a najednou přijde nesmyslný dějový zvrat, který vše předešlé postaví na hlavu. Vy si pak kladete otázku, jestli si z vás tvůrci nedělají prdel a zbývající díly dokoukáváte jen ze setrvačnosti. Tak přesně tohle se mi stalo při sledování 4.řady seriálu Ty. Joe v ní prchá před minulostí do Londýna, kde se dostane do společnosti zbohatlické smetánky. Její členové ale začnou postupně umírat a Joe se snaží odhalit vraha a zároveň ochránit svou novou dívku. No osobně jsem měl nejraději Joea z prvních 2 sérií, ve kterých byl za zamilovaného psychopata vraždícího pro své lásky. Ve 3.sérii byla tím magorem spíše jeho žena a Joe pak spíše jen hasil vraždami její problémy. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021