Mýty a legendy

• Rusko Myths and Legends
všetky plagáty
Rusko, 2014, 27 min

Vydáme se po stopách různých legend. Od proslulé lochnesky přes příběhy o Sněhurce, Draculovi, čarodějnicích, jednorožci, mořské panně, amazonkách, vlkodlakovi až po mystickou Prahu. (TV Prima)

giovanni3

Neviděl jsme všechny díly, ale z toho co jsem viděl se člověk dozví sem tam zajímavou informaci. Jindy zase informace, kterým snad ani nelze věřit a jde z nich cítit že to není pravá legenda/mýtus. Každopádně podívat se na tento seriál dá, ale je to takový průměr. ()

Ikewoo

Přiznám se, že jsem neviděl všechny díly celé, ale to, co jsem viděl mě dokonale utvrdilo v tom, že jde o unikátní směs tří úžasných a cenných alchymistických esencí - jisté legendy, esoterických žvástů a nudy... celkově bych řekl, že výsledkem seancí tvůrců tohoto dokumentárního seriálu je dílo zaměřené na ruské turisty, kteří se vypravili na západ od Moskvy. Ale jestli se to někomu, kdo má vhled do jiných sfér a dimenzí než já, líbí, je to jeho věc... Ale jen tak mimochodem, jakou má například s mystikou Prahy souvislost přehlídka sortimentu (např. svíčky vyráběné jenom za nejvyšší sluneční aktivity) nějakého čarodějnického obchodu? ()