Smelé mačiatko

• Česko Příběh koček (viac)

Nezbedné mačiatko, Klbko, žije so svojím trochu lenivým a pohodlným otcom, Fúzikom, v maličkom apartmáne v srdci veľkomesta. Klbko sa rád díva na svet z okna svojho domova a sníva o tom, že raz spozná všetko to neznáme tam vonku. Vďaka svojej vynaliezavosti sa mu podarí zostrojiť si skutočnú lietajúcu raketu, na ktorej sa vyberie hľadať bájny Mačací raj... Vtedy jeho otec, napriek svojej zlej skúsenosti s vonkajším svetom, bez váhania vykročí z bezpečia domova a spolu s novou parťáčkou Arou sa ho okamžite vydáva hľadať. Príbeh o sile lásky otca k svojmu synovi plný dobrodružstiev a nových priateľstiev chytí za srdce nielen všetkých milovníkov mačiek! (Continental film)

Maud_Pie

Pekná animácia a nič viac. Keď idem na animák o mačiatku, tak čakám roztomilosť, zamilovanie sa do hlavnej postavy a hlavne zábavu. Po skončení som si pripadala oklamaná a chcela som naspäť vrátiť vstupné. Komentár môže obsahovať SPOILER. Hlavný hrdina ako mužská kópia Chloe z Tajného života maznáčikov a bol tam aj veľmi podobný zajko s mrkvou. Bola to nuda, nuda a nuda. Ďalej to pokračovalo ako Hľadá sa Nemo po mačkovsky, zase nuda a v jednom momente to bolo aj desivé. Jediný moment, keď sa deti v kine zasmiali bolo, keď Ara vrazila do okna. Zábava žiadna. Celý film som rozmýšľala o tej guľôčke, ktorá ako sa nakoniec ukázalo nič neznamenala. Potom prišiel divný mačací raj a nič nehovoriace filozofické úvahy. Číňania asi rozmýšľajú inak, lebo ja som to zjavne nepochopila. Nie, toto určite nechcem vidieť znova. Slovenský dabing celkom ušiel. ()

zorrra

Toto bol totalny prepadak u nas...ziadna zabava,nemalo to poriadne ani ziadny dej,zaporak bol fakt hrozostrasny a normalne desivy,4-rocna dcera to psychicky nezvladala,ked sa chystal ist vykonat svoju "pracu" a celkovo,okrem peknej animacie,to nicim nezaujalo. ()

moviefan69

V kině bylo hodně malých dětí a myslím, že se i hodně bavili. Konec konců těm je film určen. Animace skvělá a kvalitní. Samotný příběh taky neurazí, má napětí i humor. Za mně a moje děti 3,5/4*. ()

Icewind

Jediné co mě zaujalo bylo snad jen to, že inspiraci pro toho vyžranýho týpka v bílým kvádru čerpali nejspíš u samotného Kim Čonga. Jinak naprostá nuda, i dcera radši utekla těsně před koncem ze sálu. ()

Tina.T

Sedmiletá dcera miluje kočky ve všech podobách, takže bylo jasné, že na tohle musíme jít. Jaké však bylo zklamání nás obou, když polovinu filmu proplakala, protože jí plno záběrů v tomhle filmu připadlo krutých. Musím říct, že mě taky. Kdo máte citlivější děti, buďte obezřetní. Já šla z kina zklamaná, dítě uplakané, jak kdyby jí trhali zub, uvaděčka jen zírala. Vzpomněla jsem si na vyprávění poměrně mnoha herců, jak líčili, jak je v dětství ovlivnil disneyovský snímek Bambi, kdy hlavnímu hrdinovi kolouškovi uhořela v lese maminka. Tady je to něco podobného. Za ty necitlivé záběry, kdy autorům mohlo dojít, že to dětem bude líto, dávám jen ty ubohé dvě hvězdičky. Kdepak chtít po Číňanech šťastný konec zrovna u koček... ()