Kendall, Shiv a Roman připravují prezentaci pro investory v Los Angeles a Logan se dozvídá o konkurenční nabídce na dlouho plánovanou akvizici. (HBO Max)

Necrotongue

Konečně jsem se dostal k závěrečné sezóně seriálu, který jsem si v průběhu předchozích tří řad nemálo oblíbil. Úvodní epizodu čtvrté série jsem ohodnotil čtyřmi kousky, což není ze startu málo, ale vzhledem k mému vřelému vztahu ke členům dysfunkčního klanu Royových se dal očekávat i lepší výsledek. Rodina se ale v průběhu dílu teprve zahřívala na svou obvyklou provozní teplotu, takže vlna hnusu, kterou její činnost běžně produkuje, zatím neotestovala můj dávivý reflex. Já ale věřím, že si tvůrci dostatečně připravili (málem jsem napsal půdu) svou bažinu, abych musel příště intenzivně polykat výrony rozbouřených žaludečních šťáv, jak jsem si už u této záležitosti navykl. / Poučení: Často frflám nad zbytečným nadužíváním slov přejatých z angličtiny (zvlášť slovo speciální mě silně vytáčí), ale pokud jde o přezdívky, jsem jasný anglofil. Bridget Randomfuck- to je přímo zvukomalebné:-) ()