Eris, Tobis a Tessia jsou v karanténě a Rowan hledá lék. Agatha se odhodlá k závažnému kroku a Lommie znovu řeší pohon kosmické lodi. (Netflix)

Anderton

V podstate to isté, čo naposledy, len trochu pomalšie a ešte šialenejšie, pretože sa blížime ku koncu. Už je absolútne jasné, čo znamenala prvá scéna celého seriálu a mám dojem, že dať na začiatok niečo z neskoršieho deja tesne pred finále bolo zbytočné. Mimozemšťania sú momentálne na vedľajšej koľaji, čo je trochu škoda, už by sa chlapci a dievčatá mohli stretnúť. ()

Lenka.Vilka

Na to jak mě Melantha iritovala na začátku, tak se ukázalo, že je jediná se zdravým rozumem ;) mise, sakra, mise! Jinak, během poslední tři díly mě usvědčily, že chápu moc dobře, proč seriál zrušily. Děje se tam toho strašně moc, nejsou žádné odpovědi (to by ještě bylo ok), ale většina postav se nechová jako chytrý lidi, který si místo na lodi zaslouží a přestávám chápat, proč tam jsou zrovna oni. Tak alespoň doufám, že začátek se sekerou bude ještě v téhle sérii :D že se něco bude dít ;) ()

Solverino

Začíná mě to dobře srát - každej se tam chová jako sobeckej idiot bez ohledu na ostatní, bez ohledu na společný cíl, kvůli kterýmu někam letí... ve filmu je čím dál tím více únavných logických chyb, už ta začíná dost nudit a stává se to více a více otravné. Nevím jestli dám ty dvě poslední episody. ()