Filmaři dva roky sledovali policii v michiganském městečku Flintu a odkryli boje zdejšího oddělení s třaskavými problémy v bezútěšných podmínkách. (Netflix)

Recenzie používateľa JamesSi k tomuto seriálu (5)

Flint Town (2018)

Flint je místo s druhou nejvyšší zločinností v USA. A nejen to: policejní oddělení je podfinancované a voda je znečištěná olovem kvůli zkorumpovanosti politiků. Strážníci jsou unavení a vynervovaní z neustálého stresu. Nový policejní náčelník se rozhodne zločin chytit za pačesy a tak vytvoří militantní jednotku CATT. Ti začínají sledovat ty nejnebezpečnější místa a buzerovat každého kdo jimy jen projde. Volby roku 2016 se blíží a BLM je v plném proudu po několika střelbách neozbrojených afroameričanů. Filnt Town převážně (až na několik scén) sleduje policejní oddělení. Nejde však o obhajobu, ale spíš o propracovaný obraz složité situace. Tvůrci dokumentu se nebojí ukázat to špatné, ale i dobré úmysly, které často nezůstanou naplněny. (Někteří Fízlové jsou ale skuteční hajzlové abych citoval Quentina Dupeixe) Občané přestávají mít iluze o autoritách a začínají mužům a ženách v uniformách oporovat. Vztahy se zhoršují a ničemu nepomáhá, že každý v tomhle městě může mít MK 15. Zatím mi zbývají 3 epizody a vypadá to, že "foe" jménem Donald se objeví ve městě a rozpoutá ještě větší chaos. Flint z dokumentu působí jako skutečné peklo a na žádné z dvou stran policejního styku by se člověk ocitnout nechtěl. ()

Welcome to Flint Town (2018) (E01)

Ze života fízlů a dalších trotlů. Poldů, který jsou vystresovaný, že každej ten chudej amík může mít zbraň. A tak střílí okolo, někteří psychopati i u toho mají powertrip. Policejního oddělení, který bylo podfinancovaný zkorumpovanou vládou, která mohla za znečištění vody hliníkem. Hliníkem, který se neodstěhoval do Humpolce ale do Flintu. Nejen to však temné město činí naprostým peklem pro každého kdo v něm žije. Nedostatek pracovních příležitostí, nedostatek peněz. Vítejte ve Flint Town. PS.: Cameo Bernieho pobavilo. ()

Two Guns (2018) (E02)

Dion s jeho mamkou pobavili, ale jeden z těch policajtů (Robert) je na 99% psychopat. ()

The Rat Pack (2018) (E03)

"Podle mě musí být policie pro-aktivní. Ne vyšetřovat zločin, ale vyhledávat ho." LETS FUCKING GOOOOOOO... O tom jak snaha zbavit se zločinu vyústí v naprostou šikanu veřejnosti. Scéna v holičství super btw. ()

The Numbers (2018) (E05)

Šéf policie si zakládá vlastní "sousedkou hlídku". BLM je v plném proudu. Briggete se stává detektivem a militarizace policie pokračuje. Co se všechno nemůže stát ve městě Flint? A proč volat policii, když se většinou ani nedostaví? ()