Remivsremi

Už mi přijde, že se tvůrci rozhodli všechny vytrollit a místo aby se seriál v klidu ukončil, chtějí ho pompézně vystřelit do vzduchu. Za znění monumentální, orchestrální hudby. Tohle už s duchem předešlých sezón nemá společného absolutně nic. Všichni jsou pouhé karikatury pohybující se na plátně sem a tam bez rozmyslu či cíle. Je to smutný vidět takhle se pohřbívat kvalitní a originální seriál. ()

kenkaku odpad!

Ano… další debilní vzkříšení v tomto seriálu (solidní fraktura lebky už není co bývalo). Co jiného od scénáristy po lobotomii chtít. Krom cca tři vtipných hlášek jedna debilní situace následovaná druhou. Prakticky nic nedává smysl a ani u konce série nikoho nezajímá “který parchant zabil Kennyho”. ()

warrenur

Pobavilo. Akurat trosku rozladila Villanellina nedokoncena "pracicka" v podobe Dasi - zrejme ta zranena ruka. Ta nahodicka v zavere na susednom nemocnicnom lozku bola uz "trocha" moc. Kazdopadne o cosi lepsie ako predosla cast, ale kam sme sa scenaristicky pohli sa povedat neda. 12tka ma zrejme vykonnostnu nahradu a nasi "pozemni" vysetrovatelia su odstaveni takisto. Nemam pocit, ze by na vsetky mozne otazky zodpovedala posledna cast a preto sa obavam, ze zasa si to tvorcovia nechavaju do dalsej serie. Silnejsie trojhviezdie. Pomaly mi to uz pripada ako varenie slaneho vodneho roztoku, ktory sa akurat stale odparuje. A takyto dojem som teda nemal ani pri jednej casti predoslych dvoch serii. Skoda. Cakal som opatovne vyrazne posunutejsi pribeh. ()