Remivsremi

Zdá se mi, že se v třetí řadě rozhodli znelíbit Villanelle. Už to není ta trhlá, znepokojivě nebezpečná, stále dětská vražedkyně. Teď je opravdu zlá, psychopatická, nemilosrdná. Nezná mez. Už ji jde čistě jenom o zabíjení. Příběh se navíc plácá na místě a neví jakým směrem se vydat. Všechno se nebezpečně natahuje a prodlužuje. Ničemu to nepomáhá. ()

warrenur

Opat epizoda s par dokonalymi scenami (dieta v kosi, prekvapenie v manzelskej posteli, autobusova potycka). Villanelina "vitazna vona moci" zavanula malou britskou "tajnou" bunkou. Vsetci uz vedia, s kym maju tu cest. :) Takmer plny pocet. ()

kenkaku

Vždy jsem měl za to, že skutečný profesionál plní výhradně a pouze zakázku. Ne, že si odkrágluje na koho má zrovna chuť. To dělá jen tupý řezník a taková postava prostě není zábavná. Po scenáristické stránce tedy pociťuji opět razantní zhoršení. Nejhorší ale je, že zase tak moc se neděje. Je evidentní, zápletka bude dost banální (vystačila by tak na dvě epizody) a nafukuje se jen vatou jako rande rašple... Pozn.: dopravák by šel při kontrole k řidiči. Ne spolujezdci. A takových debilit je tam mraky. ()