Teron

Hrozně oživující počin...začíná to vlastně strašně nenápadně, jenže už v prvních dílech krásně vystoupí žilky, které tomu dávají šmrnc. Docela uťápnutá analytička s dostatkem houževnatosti na jedné straně a parádně psychopatická vražedkyně na té druhé...z obojího plyne specifický smysl pro humor a tedy i zvláštní vtípky. Zatím hodnocena první sérka a s tou jsem naprosto spokojenej. ()

hony23

Svým pojetím určitě originální seriál. V hlavních rolích 2 ženy, navzájem sebou posedlé. Krásná Villanelle, bezcitná psychopatka vraždící s úsměvem, který si prostě zamilujete. Proti ní stojí nesympatická Eve, agentka snažící se jí dopadnout. Rozhodně tento seriál nenudí, byť ve snaze o dějové zvraty jde občas chování postav mimo jakoukoliv logiku. Škoda nevyrovnanosti obou sokyň, skvěle napsaná postava Villanelle by si zasloužila rovnocennějšího protivníka. ()

CheeseFigure

Jodie Comer ako psychotická vrahyňa ťahá túto prvú sériu. Áno, postava Eve je síce sympatická, ale kto by nemiloval šialené sexi vrahyne, ktoré si vraždy užívajú? Chválim taktiež výber hudby, postavu Konstantina a čierny humor, ako aj tajomno obostierajúce Villanelliných zamestnávateľov. Som spokojný. ()