Sidonka

Snaha o černý humor udělala z postav příliš velké karikatury. Plno nelogických kousků... Co to bylo vlastně za žánr? Jistá originalita tomu nechybí, ovšem za jakou cenu? Tenhle styl mně příliš nesedl, ačkoli některé hlášky opravdu pobaví. Hrdinky mají v chování jisté osobité charisma, ale nechápu, proč tu padesátiletou Korejku s obrovským podlouhlým obličejem kde kdo v seriálu zkouší balit nebo jí hodnotí jako krásnou, zvláště nevhodné to je, když stojí vedle fyzicky opravdu nadprůměrné dvacítky.. První 3 , možná 4 epizody celkem OK, jsou ještě zajímavé. Pak měl seriál sestupnou tendenci a události byly čím dál méně uvěřitelné. Hodně nadsazené. ()

petikacka

Začátek pro mě trochu rozpačitý...Pak se to ovšem rozjelo...Špionážní filmy miluju a tady je to navíc s přidanou hodnotou, černého humoru...Villanelle je uhrančivá, psychopatická assasinka, která mě vyloženě baví a Eve, tj. kapitola sama pro sebe...Sandru Oh znám jenom z Chirurgů, ale tady předvádí vyloženě herecký koncert... Za mě 85% ()

Sharleen

Prvá séria zatiaľ dosť bavila, britský humor skrátka nepustí. Jodie Comer a Sandra Oh sú obidve skvelé, čo je viac ako polovica úspechu. Villannelle je niečo ako kombinácia rozmaznaného teenegera a psychopatického vraha a Eve strelená, ale dostatočne do práce zažratá agentka. Postupne sa medzi nimi vyvinie zvláštny vzťah a obidve sú zrazu ochotné porušovať pravidlá hry. Originálny námet, aj keď niektoré veci sú tu nelogické, ale má ísť hlavne o zábavu, nie o prvotriedny špionážny počin, nie? Dobre fungujú aj vedľajšie postavy ako Fiona Shaw alebo Kim Bodnia z Mostu, ten zvlášť potešil. Koniec ale trošku divný, uvidíme kam sa to bude uberať v 2. sérii. ()

geklon

Kurva, tohle je skvělý. Všechno správně a ještě něco navíc. Je mi jasný, že pár dalších dúlů bude strop a už teď se ví, že bude 2. sérka, takže čekám finále, které bude asi zbytečně natažený a s patřičným klifákem.....ale tohle je na první dojem, zatím to nejlepší co jsem ve 2018 viděl. Jedna z nejslabších pětek které mezi seriály mám, ale proč né, že jo. Za to nadšení s jakým se tvůrci pustili do renesance žánru a nejvyšší televitní úrovni se musí ocenit. ()