Ваши документы

• Rusko Vaši dokumenty (viac)

Krátkometrážní film inspirovaný PC hrou Papers, please odehrávající se v imaginární byrokratické republice Arstotzka s děsivou nadsázkou předkládá fakt, jak by mohla vypadat hraniční kontrola dystopické společnosti, kde jediná šance na přežití je pouze robotické plnění příkazů vyšších orgánů, nehledě na jejich následky. (vojacekr)

alex.agent

Opravdu jsem nečekal, že tento film bude taková pecka! Já, jakožto fanoušek hry Papers, Please nemám k tomuto filmu co vytknout. Grafika, herecký výkon a scény ze hry opravdu na jedničku. Jen je škoda, že se zde neukázala tajná organizace EZIC, která ve hře taktéž hraje významnou roli. Každopádně bych si tento krátkometrážní film dokázal představit i jako celovečerák (samozřejmě né odehrávajíc jen v té jedné budce - herní předloha by byla pouze inspirativní pro film). ()

Agent24

Hru jsem úspěšně dohrál a šíleně mě bavila. O filmu jsem ani nevěděl. Když jsem zjistil, že se dá koukat zdarma tak jsem do toho hned šel. Na filmu se asi ani nedá nic zkazit. Mohlo to být trochu delší. Klidně půl hodiny. Takhle to strašně rychle uteklo a když si s tím už dali práci tak to mohli ten děj trochu natáhnout. Takhle to strašně rychle uteče a neužijete si ten film naplno. 80%!!! ()

OzzyCobain

Mnohem víc intenzivní než jsem čekal. Filtivní svět hry Papers Please zde byl nádherně (nebo spíš děsivě skutečně) zachycen. Atmosféra je hustá tak, že ani ten nůž co vám ho každý den nabízí Horst v teleshoppingu ji nerozkrájí. Fakt že postavy mluví rusky a jsou hrány ruskými herci dodává třešničku na už tak dokonalý dort. A twist na konci je jak nečekaný, tak šokující. Mohu vřele doporučit, ať už jste hru hráli nebo ne, těch 10 minut za to stojí. Sláva Artostze! Smrt Kolechii! ()

Milky.

Od adaptace skoro DOSovsky působící hry snad nikdo nemůže chtít víc jak 10 minut. Všichni víme jak dopadl Super Mario Bross. A vůbec jak dopadly i současné špičkové hry. V rámci amatérské scény s malým rozpočtem to budu taky tak hodnotit. A jako takový dopadl tento krátký film opravdu skvěle. Atmosféra hry dokonalá. Člověk vyloženě čumí, co se dá někdy natočit. Hru doporučuji, ač je to spíš parketa přítelkyně. ()

Marze

Jde o adaptaci počítačové hry Lukase Popeho oceněné cenou s názvem “Papers, Please” . V tomto krátkém filmu se podařilo zachytit atmosféru hry a pohraniční kontroly v době studené války, morální dilemata a body hlavní zápletky. Ale každá postava, která projde filmem je taková rozmazaná a zapomenutelná. Ale filmová řemesla jsou zde krásná. Každá scéna je připravena s neuvěřitelnou péčí. Jestli máte deset minut, co nejrychleji se na film podívejte. ()