Hráč: Na život a na smrť

USA, 2015, 6 h 17 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

John Rogers, John Fox

Hudba:

Dominic Lewis

Philip Winchester, Damon Gupton, Wesley Snipes, Charity Wakefield, Daisy Betts, KaDee Strickland, Nick Wechsler, Carlo Rota, Usman Ally, Kevin Wiggins (viac)

Od výkonného producenta Čierneho zoznamu prichádza nový akciou nabitý seriálový thriller z prostredia Las Vegas. V hlavnej úlohe skupinka bohatých gamblerov, čo sa radi stavia na vskutku netradičný šport – ľudskú pomstu. Ich „koňom" je bývalý príslušník armády a bezpečnostný expert, ktorého úlohou je zastaviť najväčších kriminálnikov. Dokáže ich zničiť zvnútra a pomstiť smrť ženy? (TV Dajto)

Recenzie používateľa Wacoslav1 k tomuto seriálu (1)

Hráč: Na život a na smrť (2015)

Dokoukáno komplet. Jako není to špatný, ale původní 4* po shlédnutí dosavadních 9 dílů (a víc jich asi už nebude) nakonec po zralý úvaze měním na solidní 3* Příběh mě ze začátku chytnul a ta myšlenka, že borec maří velký zločiny a ostatní na něj sází jestli to zvládne se mi líbila, ale časem se to začne opakovat a pak už to tolik nefunguje. Akce je docela fajn přestřelky i souboje jsou rytmický a slušně natočený. Hlavní hrdina je dostatečně sympatickej aby mu divák fandil, ale nevidím v tom nakonec nic extra. Snipes jsem čekal, že tu bude trochu víc i když v pátým díle se solidně předvedl. Konec mi přišel nedotaženej možná by to chtělo další díly, otázkou je zda by to nechytlo sestupnou tendenci. Takhle udílím nakonec slušných 60% ()