Clou - Island Sun

Krátkometrážny / Hudobný
Česko, 2005, 3:55 min

Lukáš Vyhnal

corpsy

Nevedieť, že ide o český projekt tak si poviem, že zo západu opäť došiel hudobný projekt, ktorý má tuctový videoklip. Tak to ale mení stav. ()

Ouwen

Wow. Netušil jsem absolutně vůbec, že tenhle track mého dětství je vlastně od čechů. V porovnání s tim, co vzniká dneska, v podobě Slzy a podobnejch popovejch rakovin, mixnutý s primitivním hip hopem - jest Clou světová parta. Skutečně, produkce písničky "Island Sun" je hutná. Basa je hodně slyšet, což mě fakt potěšilo, Lukáš má solidní clean vokály, i zvuk činelů a bubnů není utopený v mixu. Kytara má fajn riff a doluje solidní melodii. Text je úplně v pohodě. Mastering písničky je dostatečně hutný a však, i dost špinavý. Normálně jsem se i rozbrečel štěstím, při zjištění, že tohle je od český partičky, kde slyším stravitelný crossover mezi punkem, hardcore, popem a rockem. Island Sun je výborné post-hardcore. ()

orkadimenza

Jeden z momentů, kdy můžu říct, že jsem opravdu hrdý na českou hudební produkci, která se ujala ve světě a bodovala i na MTV. Takhle kvalitní zvuk je k vidění opravdu hlavně u světových kapel a Clue se svým zvukem můžou řadit mezi ně. Obrovská škoda, že na tuhle vlnu nedokázali dál navázat. Dnes z nich mohly být legendy. ()