CptPeroxid

Jako kazdeho šikanovaného mladíka i me dovedl nejen domácí psychoteror do zvratu, kdy si každý z nás položí otázku, zda není nejlepší nápad si koupit masku, doma si nahřát nůž nad plynovým vařičem a jít se pomstít těm, co to z nás udelali.. průměrný slasher. Viděl jsem i horší ()

*CARNIFEX*

Tak si najprv niečo vyjasnime. Tento snímok nie je o šikanovanom panáčikovi, ktorý sa rozhodol pomstiť svojim trízniteľom, ale o frustrovanom onanovi, ktorý nevníma realitu. Nie je chybou spoločnosti, že nie každý môže byť pekný, že si Quasimodo nezatrtká s Monicou Bellucci. Uvedomovať si, respektíve vnímať realitu je základ (!!!), takže keď naj jebačka zo všetkých roztlieskavačiek urobí “blow job” top quarterbackovi, miesto víťazovi Hviezdoslavovho Kubína, asi je to jasný signál, že kokôtik s lupami vo vlasoch, jebakmi na čele, nebude jej dobrovoľnou voľbou. Človek by sa mal vedieť v živote zaradiť, snívať síce zakázané nie je, no nech sa nikto nečuduje, že mu niekto zlomí chrupavku v nose, keď si vyšliapne na jebačku Ryana Goslinga. Šikana je bezdôvodné neprávo páchané na ľuďoch, ktorí sa nevedia brániť, nie niečo, čo si človek zapríčiní sám, lebo nedisponuje sebareflexiou. Čo sa týka filmu, je to priemerný slasher, s množstvom klišé, vyvražďovačkami bez nápadu, obohatený o nelogické kroky, pasáže, ktoré s plnou verbou napádajú mozog diváka. Jediný problémom pri týchto filmoch je fakt, že sa berú príliš vážne, pričom inteligencia je to posledné, čím dokážu ohúriť. Byť to poňaté “na srandu”, bola byt to lepšia zábava. Videl som aj horšie pokusy, no štedrý tak či onak nebudem .. ()