Každý má nějaké tajemství... Temně laděný kriminální thriller, který pro britskou ITV vyrobila produkční společnost Tall Story Pictures, vznikl podle námětu a scénáře Kate Brookeové, ostřílené televizní scenáristky a producentky, která se podílela mimo jiné na scénářích ceněného seriálu Wired či oblíbeného Pana Selfridge. Jeho ústřední postavou je policejní superintendantka Elizabeth Bancroftová, zkušená vyšetřovatelka, jejíž kariérou otřese mladá a ctižádostivá seržantka Stevensová. Obě ženy se střetnou nad případem sedmadvacet let staré nevyřešené vraždy, skrývajícím šokující tajemství. V titulní roli exceluje Sarah Parishová, jedna ze stálic britské televizní a filmové tvorby, zatímco její protihráčku ztvárnila Fay Marsayová, jež na sebe poprvé výrazněji upozornila v historickém seriálu Bílá královna a v malé, ale výrazné roli se objevila také v populární Hře o trůny. (Česká televize)

Recenzie používateľa Mamlas k tomuto seriálu (3)

Bancroftová (2017)

Komentáře jsem dal k jednotlivým sériím. (20%) ()

Série 1 (2017) (S01)

První série pojednává zejména o staré hnusné megeře a jejích manipulacích okolím. Je to převážně jen mimořádná nuda. První dvě epizody byly úplně na odpis, až pak to konečně začalo být místy trochu zajímavé. Docela rychle jsem se kvůli nudě a řídkému ději doklikal do konce první série a teď mě zajímá, zda to mrchu ve druhé sérii dostanou. (15%) ()

Série 2 (2020) (S02)

Druhá série je podobná jako první. Jen je ta megera o něco hysteričtější, když proti ní stojí nová mladá rezavá mrcha. No, přijde spojler, konec dobrý všechno dobré. Ale mohlo to skončit zábavněji. Bohužel. (25%) ()