Dvě zlomené duše se náhodně setkají na venkově. Muž a žena, oba už v letech, obtěžkáni velkým zklamáním. Rozumějí jeden druhému, dokonce i bez zbytečných slov, a navzájem si skýtají kýženou oporu i útěchu v tomto krátkém společném úseku jejich životní cesty. Kinematografie se v rámci vyprávění příběhů o zoufalství, bolesti, zármutku a osamělosti vydala nejrůznějšími směry. Tento film však následuje svou vlastní jedinečnou cestu. Ta vede z opuštěné truhlářské dílny přes zchátralý starý dům až do přístavu. Tempo je poklidné, celá oblast opuštěná. Láhev pálenky, kytice mečíků, pár jablek a brambor, fotografie, kufr a sbírka ruských básní – to jsou jediné rekvizity, jichž je v tomto minimalistickém vyprávění potřeba. (Cinemax)

klukluka

Visí to na jedné z prvních pozic HBO GO filmů, neni to už ani novinka a přesto budu snad první, kdo to tady hodnotí. Důvod je podle mě úplně jasnej: na tohle se nedá dívat. Vylhanej, nereálnej, nudnej příběh natočenej na 10 nekonečných, totálně prázdných záběrů. Co na tom mám hodnotit? Co se mi na tom má líbit? ()