Je rok 1996 ve městě jménem Boring a outsideři z technologického a divadelního kroužku střední školy se snaží proplout dospíváním v éře videokazet. (Netflix)

Don82

Ten příběh má samozřejmě náznaky klišé jak hrom, ale všechny potenciální zápory přebijí jednoduše pěkný příběh, který je tak přirozeně obyčejný, že se do něj bez problémů vžijete. Herecké obsazení neznámými herci dopadlo na výbornou, všechny postavy byly velmi dobře zahrané a já osobně jsem si je moc oblíbil. Skvěle se podařilo pohrát si mnoha scénami, které mají tu správnou atmosféru a kvalitní "feel". Je vidět, že to tvůrci zkrátka neodflákli. Pokud máte rádi trochu toho retro, trochu "nezávazné" zábavy a trochu klasického teenage příběhu "kde to dopadne dobře", tak zde jste správně ()

hansel97

Příjemný retro kousek obsahující klasické coming-of-age prvky, aby uspokojil co nejširší publikum. Dobré postavy, u nichž je škoda, že pod povrch se člověk dostává maximálně u Kate a Lukea, jejichž problémy jsou ještě ke všemu načrtnuty už během prvních dvou dílů, což je ovšem pochopitelné ke stopáži. Milý kousek, který ale není nějak výrazný. (nejlepší epizoda - Maybe You’re Gonna Be the One That Saves Me) ()

embecka

Veľmi príjemná jednohubka, za jeden dlhší večer máte prvú sériu mrknutú. A krásne vás vráti do 90iek, hudobne, obrazovo, pocitovo... Príbeh nie je komplikovaný, nijako vás zrejme nešokuje, preto je to skôr nenáročná oddychovka. Mne osobne to celé pripomenulo seriálové letá na základnej a strednej škole, keď som cez prázdniny doobedia trávila pri podobných seriáloch. Objektívne - moja nostalgia je zrejme silnejšia, ako kvalita tohto seriálu, ale komu to vadí? :) Mne nie :) ()

vyfuk

Ten rozjezd byl trochu složitější. A těžší. Věc, která byla dost stejná i u těch lepších dílů bylo to, co asi mělo být principem i této celé série, že je to prostě naivní show. Postavy se chovají jako malé děti, což i ve výsledku jsou, jejich chování je na úrovni zombies z Walking Dead a dělají věci, které vlastně nemají žádnou adekvátnost. Je mi jasné, že je to hold lehkost mladých a neklidných lidí, kteří hledají sami sebe. Ale je dost smutné, že Netflix vykrádá sám sebe v podobě seriálů z nedaleké minulosti s mladými hlavními hrdiny. Zde ale žijí svůj normální život. Který umí být dost nudný, ale zároveň i mnohdy zajímavý. V tomto ohledu mne nakonec i seriál ve finální rovince zajímal. Což se nakonec, u některých na které v této době koukám ani moc nedá říct. Druhá série je nejistotou, možná je to dobře, možná i ne. Nejde o podprůměr, ale zatím ani o nadprůměr. ()

Lacike

Na prvy pohlad to vyzera ako Freaks & Geeks situovany do 90tych rokov. Co ma rozhodne nadchlo, kedze v dobe v ktorej sa serial odohrava som bol v rovnakom veku ako hlavne postavy. Lenze serialu chyba komedialny nadhlad Freaks & Geeks. Okrem rekvizit a len obcasneho popkulturneho odkazu z toho ani prilis devätdesiate roky na mna nedychali. No a postavy si ma vôbec neziskali. Ustredny par a ich romanticka linia, ktora sa tiahne celou seriou, mi liezli na nervy. Maly negrik sa snazi zbalit zmätenu lesbu. A jej otec zase negrikovu matku. To ma fakt nebavilo. Preco tieto popularne politicky korektne motivy musia natrepat aj do serialu z devätdesiatych rokov? Takze po prvotnom nadseni som sa velmi rychlo zacal nudit. Serial sa odohrava v mestecku Boring. Trefne pomenovanie aj pre samotny serial. 4/10. ()