Zatímco Tilly sní o společné budoucnosti v Mexiku, vězeň Sweat se snaží každou noc vyřezat díru v parovodu. Vytoužený cíl se zdá být na obzoru a ke svobodě chybí poslední krok. Zrádný Matt ví, že po útěku budou potřebovat svézt za hranice New Yorku. K tomu plánuje využít Tilly, která dostane za úkol opatřit několik nezbytných věcí na cestu. (Česká televize)

LachtanShows

Sice se to u mě houpe na těsných 70 %, ale tu 4. hvězdu nakonec přidám, jelikož cítím, že každou chvílí se už začne něco dít, i když to nebude třeba příjemné ani pro jednoho ze tří hlavních protagonistů. Škoda, že Paul Dano má tak málo screentimu, v téhle roli mě hodně baví. ()

Trevor

David Sweat urobí pokrok v prípravách k úteku, začial čo Matt manipuluje Tilly aby im naďalej pomáhala pri úteku. Dozorca Palmer začína Tilly podozrievať že s Mattom udržuje nadštandartné vzťahy. Matt zoženie prášky na spanie, aby ich Tilly v deň výročia dala manželovi Lyleovi do večere, Tilly sa však v noc plánovaného úteku opije pod obraz. Ako naivne je v seriály vykreslený nielen Lyle Mitchell ale najmä Gene Palmer je neuveriteľné, pretože na kariérnom rebríčku by, ak by balíčky mäsa, ktoré Tilly nosila Mattovi preveril určite stúpol. Nehovoriac o fakte ako nádherne je osvetlené podzemné potrubie vo väznici, ktorá má podľa záberov na budovy a vychádzkové dvorce značné problémy s rozpočtom. ()