Sarah Millican: Chatterbox Live

Veľká Británia, 2011, 100 min

warrenur

Genialny kontrast "nevinnej nerdy bloncky" s oplzlostami a sexi-stuff-om :) Paradny prizvuk, nevinna tvaricka - Sarah je kvalitka. Tiez sa mi paci jej praca z publikom a ze sa stale pyta a nadvazuje na odpovede. Registrujem ju uz z vybornych britskych shows, z ktorych mnohe su i na YT - odporucam. Q.I., Why whould I lie to you, v ktorych sa rozhodne vyjadruje "slusnejsie". :) Special je to paradny: ...prechadzajuc sa naha po byte, kedy si v tom oproti kupia zaclony? :) "Is spunk supposed to be red?" heh, stranded for one week in Australia or on Brad Pitt's c**ck, :) cake pidgeon, jej stravovacie navyky a to, ze si slecne dopraje a permanentne si zo seba robi srandu, I can't see my fanny anymore...:), neschopnost relaxovat, prehradenie vane vlastnym zadkom, genialny 3x vystupnovany vtip s otlackom prirodzenia ma rozsekal a i publikum. :) Super porovnanie muzskeho a zenskeho pohladu v com je super byt zena a preco muz, "dicking things", rodicovsky "suicide pact"....ruz s nazvom "orgasm", you are never to fat for a handbag, nakupovanie pradielka v Marks&Spencers, veci polamane pocas sexu, priatelov "bumtowel", bola si "zlobive dievca" :)) Aby som to zhrnul Sarah hodinu a 40minut zabija jednu prihodu a interakciu s publikom za druhou a vy sa nenudite a to mnohe vypoveda. Vacsina specialov stand-up komikov a komiciek ma hodinku max hodinku a pol a uroven kolise. Pri tomto mega-dlhom kusku som sa uskrnal cely cas a bavil sa. A viac ako napriklad na vybornej Silverman. :) Odporucam. 90% ()