Power Bangers: A Brazzers XXX Parody

Bezda22

Rozhodně jedna z nejlepších porno parodií. Obsazení hodně dobrý Katrina Jade a Romi Rain, to je sázka na jistotu. Celkově by se Strážci vesmíru nemuseli stydět za některý ujetosti, který se tady odehrávaj. Ale je tu vidět, že si tvůrci dali práci, protože všechny ujetosti z původního filmu, se v duchu porna promítaj i tady. Takže to asi kluci od réžije dobře znaj... Zbyejvá už jen Go Go Power Bangers!!! .... 85% ()

SNCIS

Porno verze Power Rangers! Hééérečky jsou krásné: Abigail Mac je super, Katrina Jade jasná jako černý power rangers, tedy pardon Power Bangers. Katrina je všude taková S E X Y mrcha a i zde tvoří mrchu a sluší jí to, ostatně stejně jako Romi Rain <3. Nevím, jak to dělá, ale letos byla snad ve všech těch A porno filmech (zkrátka kvalitní hééérečka) a mně osobně se líbí, tak ať ji klidně obsazují dál. Kostýmy a vizuál na porno slušné a celkově jde vidět, že si na tom dali velmi záležet, což se o nové verzi Power Rangers 2017 říct nedá. Chválím i propagační materiály (promo fotky), takže rozhodně jukněte i do galerii zde a pokochejte se! Kdo umí anglicky, tak se během filmu i několikrát zasměje, pokud tedy nepřetáčíte části, kde se mluví, ale to určitě neuděláte. Když to shrnu je to vydařená parodie a doporučuji zkouknout a to i těm co Power Rangers nemusí, stojí za to! Když se vám nebude líbit nic z toho, co jsem psal, tak šu*ačka je to povedená. - 90%. ()

Fiftis

Jedna z najlepších porno paródií. Zatiaľ však nezosadila z trónu kráľa Hand Solo (2018). Perfektné kostýmy (pomaly lepšie než majú samotní Strážci vesmíru vo filmoch a seriáloch, ktoré toto porno paroduje) a hlavne prekvapivo "drahé" a kvalitné špeciálne efekty. Skvelá "druhá" scéna, akcia so zaujímavou a sexi postavou Alpha 5, jedna z najlepších lezbických show akú môžete vidieť. Záverečná spoločná mrdačka všetkých Vesmírnych strážcov to cele len zaklincovala. Milión krát lepšie a hlavne zábavnejšie než poslední Power Rangers (2017), ktorí sa hrali na niečo viac. ()

kaposlav

Je to rozdelené do 5 epizód, ale škoda, že všetky sú rovnako pod priemerné. Porno paródie sa točili už na prelome 80-90 rokov, ale k nejakému progresu teda moc nedošlo akurát vtedy sa viac venovali historickým filmom a teraz fantasy. Okrem kostýmov to nie je dobré ako film a ani ako porno. Tie kostýmy a kulisy sú prevažne jediné, čo majú niečo spoločné s originálom. Ja neviem podľa mňa sú tieto paródie na rýchlo zbúchane ako scenár, tak aj všetko. Nebyť internetu a ako nevedomý by som si kúpil porno paródiu obľúbeného filmu na DVD (VHS), tak by som bol sklamaný a ľutoval peňazí. Videl som desiatky paródií. Možno 50 a možno aj 100, ale len 10-20% malo nejakú úroveň. ()

JosefTomas

Normálním Strážcům jsem se vyhnul, jak jen to bylo možné, ale přesto jsem si kousek pustil a popravdě, větší pí*ovinu nepamatuji, minimálně za tenhle rok. Co se tohoto snímku týče, tak zde nemám problém. Tento kousek splnil v podstatě přesně to, co splnit měl a na rozdíl od originálu, je dokonce "napínavější" a "zábavnější". A to bombastické finále, to je mnohem zajímavější, než to ve filmu (a to o dost). :D Pokud vám tedy zkazili Power Rangers náladu, tak si jí tady z nich spravíte. :D ()