Dramatický seriál s prvky neo noir komedie vypráví příběh Relua, který poté, co se zaplete do nebezpečného světa bukurešťské mafie, musí žít dvojí život - pro své blízké je obyčejným taxikářem a mimo to vymáhá poplatky pro mocného mafiána. Relu Oncescu (Șerban Pavlu) je muž se smyslem pro rodinu. Je ženatý, má dvě děti a vede dvojí život. Pro své blízké je jen obyčejným taxikářem. Nikdo z nich nemá sebemenší tušení, že by si mohl přivydělávat jako výběrčí poplatků pro místního mafiána Căpitanua. Oba světy, v nichž se Relu pohybuje (ani jeho rodina ani bukurešťská mafie), o sobě navzájem nevědí. Reluovi se daří mít všechno pod kontrolou, ale ne dlouho. Poté, co nešťastnou náhodou zabije člověka, se pokusí vymanit z osidel temného podsvětí, nedokáže však najít cestu ven. S každým dalším dnem se jeho tajemství stává neudržitelnějším a lži začnou pomalu vyplouvat na povrch. (HBO Europe)

Recenzie používateľa DwayneJohnson k tomuto seriálu (3)

Stíny (2014)

Kdo by to byl býval řekl, že mě chytne seriál z Rumunska, ale ano, vážení a milí, je to tak. Tenhle příběh kolem charismatického Relua mě vtáhnul a vcucnul úplně se vším všudy. První dva díly byly jako návnada a já starej důvěřivec jsem se zase nechal položit na lopatky. Ale stálo to za to a vlastně všechno. Výbornej dabing, příběh, dialogy a hlavně typově naprosto přesně typově zvolení herci, kteří si těch osm dílů užili s velkou parádou. Jasně otevřenej konec mě udržuje v blaženým očekávání, snad dalšího pokračování. Už teď vím moc dobře, že stejně zase podlehnu. ()

Série 2 (2017) (S02)

Po skvělé, první sérii pěkně z hrušky dolů. Seriál kulhá hlavně po scenáristické stránce a zkrácení na šest epizod rozhodně nebyl promyšlený tah. Vím, že za to nemůžeš, sympaťáku Serbane, ale je dost možné, že po téhle sérii s Tebou definitivně skončím. Pokud tedy ještě nějaká někdy bude. ()

Série 3 (2019) (S03)

Celou dobu to balancuje kvalitativně mezi třemi a čtyřmi hvězdami, až se mi z toho zamotala hlava. Tohle na(ne)štěstí rozseknou poslední, dva díly, které to přikloní na plný výkon s jasnou narážkou na čtvrtou řadu a hlavně další příběhovou větev. Nevím, Relu, jestli jsi si neukrojil moc velké sousto a jestli tohle vše ustojíš, protože, zhrzený rumunský policajt nezapomíná a kolumbijská mafie, ta nikdy nespí.... ()