klukluka

V první sérii, která mě zatím bavila nejvíc, měly všechny díly 42 minut. Tady je to o 20 víc, což je z celkové stopáže třetina, ale ve skutečnosti je to o polovinu delší. Ono se tam toho ale nestane o 50 procent víc, jen to musí natahovat. Takže je to ukecanější a hlavně- a to mi vážně vadí- se to pomalu sune kupředu a příkladně Magdino trauma tady budeme řešit snad do posledního dílu. Mám Stíny rád, ale jsou jen stínem první série. I když se nevzdávám naděje, že se to teprve pořádně rozběhne. ()

DonBraso

Přeskočím pilot,který se táhnul jak med,kdy hned druhý díl naskočil do parádní rovnováhy se skvělým humorem,kterýmu dodává překvapivě český dabing,protože to je slast občas na ty kameňáky se neusmát jako co je v pomerančích uvnitř?Vitamin C?!Hutnější hudební podkres,občas zkrátit zbytečné delší stopáže,který jen natahují zbytečně progres seriálu,ale uvidíme dál.90% ()

Necrotongue

Tento díl byl pro tento seriál poněkud netypický. Atmosféra byla tradičně na výši, ale děj druhé epizody se mi zdál být přece jen slabší než obvykle. Myslím, že se v tomto názoru nepletu, protože mi tvůrci nabídli pro srovnání závěrečnou (zhruba) čtvrthodinu, která byla naopak nabita událostmi. Ve výsledku se tak z uvažovaného trojhvězdí stal slabší kvartet, protože jsem to finální vzedmutí kvality musel patřičně ocenit. No jo, z toho, co píšu, je jasné, že u mě třetí řada na první sezónu citelně ztrácí, ale faktem zůstává, že mě seriál stále baví a nesleduji ho jen ze setrvačnosti. / Poučení: Kokosový ořech je tvrdší než pomeranč. 4*- ()