Pivnica

• Česko Sklep (viac)

Dlhoročné manželstvo Milana a Táni je v troskách, spája ich už len jediná dcéra Lenka. Keď sa však šestnásťročná tínedžerka nevráti domov z párty, ich život sa obráti naruby. Oboch rodičov pohltí bezmocnosť, strach a pocit viny. Kamaráti, spolužiaci, susedia, nikto im nevie pomôcť. Milan už neverí ani policajnému pátraniu, ktoré nikam nevedie a rozhodne sa odhaliť pravdu sám. Čoho všetkého je schopný zúfalý rodič, keď mu zmizne dieťa? (Itafilm)

Aniki

Vůbec to nebylo ono, atmosféra vázla, motivace pro jednání byly v určitých situacích nepravděpodobné a nereálné, proč zrovna Skamene v roli bezdomovce?, Vejvodová jako milenka hlavního hrdiny? a tak bych mohl pokračovat. Vzhledem k námětu, promarněná šance na dobrý film. Třetí hvězda jen za Ondríka, který byl opět naprosto autentický. ()

brasek

Samotný príbeh veľmi nebavil, ale ako psychologická dráma kde sú ukázané a kvalitne odvedené emócie tak to sa tuším podarilo. ()

rigby

Film na vážnější téma, syrověji natočený. Po nemastném začátku se konečně začne rozvíjet slibný příběh, ale ten je záhy ukončen a už se jenom přešlapuje na místě. Slušelo by se jít více do hloubky, nebo scénář rozvinout. Ale ničeho dalšího se nedočkáme. ()

jopal

Vyborny film, ktory ma pochopitelne slabe hodnotenie. "Objavil" som ho vdaka p. Huďovi, ktory o nom hovoril na Kulturblogu, za co mu velmi pekne dakujem. A preco "pochopitelne"? Staci pozriet komentare. No pretoze je "Rusky"! Ak by to natocil nejaky "amik", alebo "pregresivec", to by ste sa vsetci, vratane mimovladok z chvalospevov posrali! Urcite by bol aj zaradeny ako povinne "citanie" vo vsetkych skolach. Skoda, zaujimavy namet, slusne zahrate. Realita zivota, odrazajuca dobu a modernu vychovu mladych, v akej zijeme. ()

Saxos

Úplně zničený příběhový námět, kde vůbec nic neklape. Zápory: snaha zaměřit se na psychiku a následné možné jednání rodičů zmizelé dívky byla dost zoufalá ; prostředí - asi všichni žijí na samotách, boudách, rozpadlých chatách a v přívěsech; herci - konkurz proběhl obálkovou metodou na nádražní stanici Dědinky mezi Palcmanskou a Dobšinskou Mašou a tak upoutalo snad jen štěňátko místního notorika; ukončení - žádné, každý ať si vybere. Klady: film částečně splňuje požadovanou multikulturnost, aby se dostal na nějaký festival, chyběl pouze černoch, asiat, transka a trpaslík. Závěr: nedoporučuji, návštěvu a setrvání v kině si nedovedu představit. ()

gogo77

5/10... co by ste robili s clovekom, ktory Vam zabije Vase dieta a mate moznost s nim urobit co chcete? .... to bol uz ale zaver filmu ... nebolo to uplne zle, ale podla trilera sme mali vidiet krimi thriller a skoncili sme na komornej drame o pocitoch ludi, ktorym zmiyla dcera a ni ju hladaju.... ak ste pred par rokmi videli film Prisoners tak toto bolo vlastne ako cez kopirak, len so sloven-sko/ruskymi hercami a cisto slovenskymi vulgarizmami ... skoda, ze zapletka nebola trosku lepsie dotiahnuta ... aj ked neschopnost a arogancia vysetrovania SK policie bola ukazkova, az sa na to zle pozeralo ... tak necudo, ze vysetrovanie zobrali rodicia do svojich ruk ... vhodne skor do telky ako serial Prve oddelenie ()

ostre_pero

Na slovenské pomery veľmi slušné. Má to solídnu zápletku, napätie a uveriteľný dej, z hereckých výkonov vyniká Milan Ondrík, z ktorého sa stáva herec svetového formátu. ()

Hombre8

Do jaké míry je příběh okopírovaný, nedokážu posoudit. Pokud je, dobrá, ale je přizpůsobený slovenským poměrům, realistický, bez zbytečných efektů a brutality. A to je dobře. Film má nepochybně řadu chyb, ale na to si asi budeme muset zvykat. Podobně jako na jiných řídících funkcích, i v oblasti režie se budou čím dál víc prosazovat spíše psychopatické osobnosti, které mají do perfekcionismu Vláčilů daleko. Přesto je to věc docela zajímavá a jen díky zhnusení nad párty scénami a některými postavami, nehodnotím čtyřmi hvězdami. ()

hujerita

Čo ma bavilo bola kamera, tá bola super, príbeh tuctový, ale režisér sa nevedel rozhodnúť čo má točiť. Či kriminálku, či thriller či dajakú sondu do života manželov a či čo. Vznikol tak či čo miš maš. Škoda premrhaného. A to ten chaseň čo to hral dílera trávy, tak ten ma tam neskutočne sral, to aj moja babka by zahrala lepšie. ()

Miro.Pcolar

Na to, že im zabili dieťa sa celý film tvárili veľmi v pohode a drámou by som to teda ani náhodou nenazval. V kine ľudia odchádzali predčasne a to dokonca aj 15yo. fans Dalyba. ()

Pavol.Hrnko

Slovenský film celkom dobrej kvality. Obsah klasická krimininálka ale koniec mohol byť zaujímavejší a aj tvrdší . povedzme si úprimne že reakcia otca znásilnenej a následne zabitej dcéry mohla byť ostrejšia ale mne osobne sa film páčil a zaujal ma . ()

LuciusDLX

Zli herci, zle ozvucenie, mizerna hudba, zbytocne natahovanie deja, ktory sa dal vtisnut do 30 minut. Co viac si clovek moze priat? Proste klasicka sucastna slovenska produkcia. Jedna hviezda za namet, ktory je uz aj tak milionkrat recyklovany. ()

th30d00r

z tohto snímku mi nabehli zimomriavky ... kvalitné herecké výkony ,DOKONALÝ scénar a koniec po ktorom som nemohol zaspať asi mesiac ... hrozný , nemravný snímok ktorý ale splnil svoju úlohu ... a urobil to dokonale ()

Slovenská krimi světových rozměrů

Slovenská krimi světových rozměrů

31.07.2018

Ruský režisér Igor Vološin (Beduín) a slovenská producentka Lívia Filusová (V tichu) čerstvě dokončili svůj nejnovější projekt, kriminální drama Sklep. Film v koprodukci Slovenska, České republiky a… (viac)