Vavča

Vynikající seriál ve stylu titulu Hustle od BBC. Povedená partička podvodníků, která se v každém dílu zaměří na jiný cíl, rozjívená Dako (Masami Nagasawa), rozvážný Richard (stálice Kohinata Fumijo), dobromyslný Boku (Higašide Masahiro) tvoří výborný tým. Poradí si se vším, protivníky, nečekanými překážkami, navíc se v seriálu mnohokrát nefalšovaně zasmějete. Vynikající zábava podbarvená stylovou hudbou, rozhodně nápaditý seriál v uniformní pustině.Masami Nagasawa tady řádí jako utržená z řetězu, její rozjívený charakter Dako, je tou nejlepší kreací jakou jsem od ní viděl a od hereček seriálů poslední doby fakt špičkový výkon. Slavní herci v každé epizodě, co více si přát, než sezónu 2? ()

black.crow

„Oči vám lžou. Nevěřte jim,“ tak láká diváky skupinka podvodníčků. A nejsou to jen tak nějací podvodníčci, tihle konají své podvody ve vyšším zájmu. A celkem se jim to i daří. Nejen podvody jim jdou od ruky, celkem zvládají zaujmout a pobavit i přilákané diváky. Už od začátku je jasné, že na rozuzlení kmenového příběhu bude potřeba si počkat. To ale vůbec nevadí, protože každý díl nabízí kromě posunu v hlavním ději i příběh z linie vedlejší. A divák se ani nenadá a už je konec. A ač na něj možná postavy nepůsobily na začátku moc sympaticky, po posledním díle si uvědomí, že se mu přece jen asi bude stýskat. ()