Hodný holky

• USA Good Girls
USA, (2018–2021), 35 h 28 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvorcovia:

Jenna Bans

Christina Hendricks, Retta, Mae Whitman, Reno Wilson, Manny Montana, Matthew Lillard, David Hornsby, Kathleen Rose Perkins, Kingston Foster, Lidya Jewett (viac)

Tři mámy z předměstí zosnují loupež v místním obchodě, aby unikly finanční katastrofě a osamostatnily se – ovšem spolu. (Netflix)

Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (25)

Naposled (2019) (S02E09)

Za běžných okolností by mi při hodnocení stačily čtyři hvězdičky, tady jsem ale musel přidat pátou, protože teď už můžu Beth s klidem fandit, i když si s porušováním zákona zrovna hlavu nedělá. Agent Turner se totiž v deváté epizodě definitivně odkopal a zbavil mě mých protichůdných pocitů. ()

Tahle země je tvá (2019) (S02E10)

Je mi jasné, že jsem tím pětihvězdičkovým hodnocením epizodu mírně přecenil, ale měl jsem pro to své důvody. Tady se totiž jasně ukázalo, že není herečka jako herečka. Zatímco dlouhé záběry na obličej Elizabeth Moss mě děsí víc, než leckterý horor, a naskakuje mi z nich husí kůže velikosti rumových pralinek, stejné záběry na Christinu Hendricks ve mě vyvolávají pocity uvolněné pohody a štěstí. Kromě toho mě bavil i děj, a díky několika posledním dílům jsem i pochopil, proč hraje lesbickou Sadie chlapec. Děs. Tím nemyslím epizodu ale transgendery. ()

Lovná sezóna (2019) (S02E11)

Já jsem po celou dobu k tomuto seriálu velice benevolentní a netajím se tím, proč tomu tak je, ale zase by se mě tvůrci neměli snažit utáhnout na vařené nudli. To jako fakt? Do vlastního záhonku? I když jsem se jinak vcelku bavil, tahle pitomost mě vytočila. ()

Jeff (2019) (S02E12)

Dvanáctá epizoda druhé řady mě definitivně utvrdila v tom, kdo je v tomto seriálu nejzápornější postavou. Mary Pat je prototypem člověka, jakého z duše nesnáším- zbabělá, bonzácká, zlodějská svině, která se neštítí jakéhokoli podrazu a která se v případě ohrožení brání slovy: "Ale já mám čtyři děti." Jo, jo, v našem regionu jich máme taky plno, bohužel. P. S. Allison Tolman ji hraje perfektně, ale ona byla výborná už ve Fargu. ()

King (2019) (S02E13)

Druhá sezóna se tvůrcům tak hezky dařila, a pak mi provedou tohle. Dvě z posledních tří epizod byly fakt slabé, to, že stále méně aplikují logický přístup, bych ještě vydýchal, ale ta zdejší nesmrtelnost už mi trochu leze krkem. To, že někdo zdánlivě umře, a pak se zase objeví na scéně, může být. Ale jednou. Tady se to stalo už potřetí (ano, počítám i Deana) a začíná to být obehrané a předvídatelné jako stará deska. ()