Beth a Annie oznamují Ruby zásadní změnu plánů, protože výhrůžky jednoho nebezpečného rivala ohrožují pravidla loupeže. (Netflix)

Necrotongue

Druhá epizoda mě bavila mnohem víc než pilotní díl, jednak už jsem byl připraven na všechna ta klišé, jednak byl děj živější i vtipnější. Abych to zkrátil, celá ta záležitost mě začala opravdu zajímat a těším se, jak se bude příběh dále vyvíjet. No, a samozřejmě Christina Hendricks. ()

Radko

Ženské riešenia nečakaných problémov sú síce niekedy na prvý pohľad plné nedotiahnutostí a chaotickej, kombináciou racionality a emóciami vedenej improvizácie, no na druhej strane sa často ukážu ako tie najsprávnejšie. A tak sa trojica lupičiek, inak takto bežných žien nižšej strednej triedy, elegantne vysporiada nielen s nežiadúcim svedkom ich lúpeže, ale nateraz aj s neprimeranými finančnými požiadavkami tvrďáckych gangstrov. Predajú síce v záložniach čo sa dá, no potetovaným zloduchom to stále nestačí. Jedna z dám teda skúsi apel na všednosť. A Bingo! Životy si síce nateraz uchránia, no vždy je to niečo za niečo. A tak : uvidíme, ako to vypáli. Vtipné, dobre zamotané, presvedčivé. ()