Barry

• USA Barry
USA, (2018–2023), 15 h 55 min (Minutáž: 24–36 min)

Tvorcovia:

Alec Berg, Bill Hader

Hudba:

David Wingo

Bill Hader, Stephen Root, Henry Winkler, Anthony Carrigan, Glenn Fleshler, Rightor Doyle, Paula Newsome, John Pirruccello, Alejandro Furth, Sarah Goldberg (viac)

Čierna komédia Barry v hlavnej úlohe s Billom Haderom pojednáva o deprimovanom, podradnom nájomnom vrahovi, ktorý počas svojej vražednej misie v Los Angeles úplne prepadne herectvu. (HBO Max)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (11)

Série 1 (2018) (S01)

Líbí se mi, jak Barry střídá žánr mezi komedií a akcí. Humor není vůbec tlačen na pilu ( ten suchý a černý humor je dobře vyvážený ) a mě tenhle styl fakt sednul. Ke konci série se musím přiznat..... oblíbil jsem si to. Bill Hader je skvělý a strašně mu žeru každou chvíli co je na scéně. Těším se na druhou sérii. 8/10 ()

Série 2 (2019) (S02)

Ve všech ohledech větší a lepší než první série. Více humoru, více akce.... a to hlavní, funguje to dokonale. Bill Hader je v hlavní roli boží a to stejný Sarah Goldberg. Pokud se vám líbila 1 série, u druhé budete nadšení. Už aby byla třetí řada! Can't wait! 9/10 ()

Síla odmítnutí (2019) (S02E02)

Zatím se u vtipných scén bavím výrazně více než v první sérii. Barrymu se to pěkně komplikuje a nečekal jsem, že to tvůrci takhle rozjedou. No.... jsme zvědav co bude dál. ()

Minulost = přítomnost x budoucnost / včerejšek (2019) (S02E03)

Pro mě zatím nejzábavnější díl. Dvakrát jsem dostal záchvat smíchu :-D. " Blbče! Jak si ho mohl minout? Neumím s tím střílet."......... " Mám jít do hotelu Johna Wicka s cedulí hledám pomoc? Máš svoje schopné chlapy. Bože, vždyť jsou na hovno! Zvlášť tenhle blbec! Jestli jsem já na hovno, tak ty si král hromady hoven! Ty zavři hubu." :-D ()

ronny/lily (2019) (S02E05)

Geniálně vtipná epizoda. Ta malá holka byla.... děsivá :-D ()

Konkurz (2019) (S02E07)

Excelentně vygradovaná epizoda :-o ()

berkman > block (2019) (S02E08)

Neskutečný, neskutečný a ještě jednou neskutečný závěr 2 série. Na konci jsem ani nedýchal..... wow. Bill Hader je frajer. Jo a ta poslední scéna.... málem jsem vyletěl z okna. Tak moc jsem to prožíval, až jsem překvapený, jak moc. Obrovská natěšenost na 3 sérii..... tenhle seriál je peckovní! ()

710N (2022) (S03E06)

Konečně seriál přepl do toho módu v jakém exceluje. Díky tomu miluju 2 sérii. Bill Hader zrežíroval tuhle epizodu a já nemám co vytknout. Jde znatelně cítit, že je na režii někdo jiný než Alec Berg. Akční honička ve stylu GTA byla super, několik geniálních momentů nemá chybu (Barry mluví nahlas v obchodě, rozhovor o novém seriálu Sally a boží znamení Fuchese, terapeut prodávající koblihy) a ten závěr po kterém nevydržím to čekání na další díl. Jo konečně se to rozjelo, tak jak jsem si přál. Od zbylých dvou dílů očekávám to stejný. :-) ()

Zbabělí sráči (2022) (S03E07)

Sally fantastická (scéna ve výtahu), režie Billa Hadera znamenitá a to ticho před bouří je parádní. Vypadá to, že nás čeká finále seriálu, ale již je potvrzený, že se dočkáme 4 řady. Sakra po poslední scéně fakt nevydržím týden čekat na poslední díl. ()

Starting Now (2022) (S03E08)

Ačkoliv to byl očekávaný konec, tak i tak je to skvělá tečka za touto sérií. Těším se co Bill Hader a spol. vymyslí ve 4 sérii. :-) ()

Dobré jídlo (2023) (S04E07)

Prosím ať to finále příští týden stojí za to! ()

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)