Barry

• USA Barry
USA, (2018–2023), 15 h 55 min (Minutáž: 24–36 min)

Tvorcovia:

Alec Berg, Bill Hader

Hudba:

David Wingo

Bill Hader, Stephen Root, Henry Winkler, Anthony Carrigan, Glenn Fleshler, Rightor Doyle, Paula Newsome, John Pirruccello, Alejandro Furth, Sarah Goldberg (viac)

Čierna komédia Barry v hlavnej úlohe s Billom Haderom pojednáva o deprimovanom, podradnom nájomnom vrahovi, ktorý počas svojej vražednej misie v Los Angeles úplne prepadne herectvu. (HBO Max)

Recenzie používateľa Chrustyn k tomuto seriálu (5)

Barry (2018)

Zábavný a originální seriál o nájemném vrahovi, který se zamiluje do amatérského herectví. Díky krátké stopáži jednotlivých dílu, příjemně odsýpající a hlavně perfektně zahrané, skvěle zahrané a mnohokrát překvapivě vypointované. Životní projekt Billa Hadera, který si to dává před kamerou, za ní i ve scénáři. ()

Série 1 (2018) (S01)

Povedený černý humor, skvělý Bill Hader a celkově velice dobře napsané a častokrát překvapivé. ()

Série 2 (2019) (S02)

V některých ohledech lepší než první série. Mnoho pamětihodných scén, skvělý (občas bohužel křečovitý) humor a výborný vývoj příběhu i postav. ()

Série 3 (2022) (S03)

Pro mě zatím nejlepší série. Občas až neuvěřitelně vtipně vypointované scény a jako vždy nejedno překvapení. Barry pořád funguje na výbornou, což je u třetí série překvapivé. ()

Série 4 (2023) (S04)

Bylo těžké vše uzavřít ale i tak jsem nebyl úplně uspokojen jak vyvrcholením, tak celou 4. sérii. Humoru výrazně méně než dříve, zlom v půlce série mi vůbec nesedl a potěšil tak pouze vývoj některých vedlejších postav. ()

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)