Barry

• USA Barry
USA, (2018–2023), 15 h 55 min (Minutáž: 24–36 min)

Tvorcovia:

Alec Berg, Bill Hader

Hudba:

David Wingo

Bill Hader, Stephen Root, Henry Winkler, Anthony Carrigan, Glenn Fleshler, Rightor Doyle, Paula Newsome, John Pirruccello, Alejandro Furth, Sarah Goldberg (viac)

Čierna komédia Barry v hlavnej úlohe s Billom Haderom pojednáva o deprimovanom, podradnom nájomnom vrahovi, ktorý počas svojej vražednej misie v Los Angeles úplne prepadne herectvu. (HBO Max)

Recenzie používateľa Mr.Apache k tomuto seriálu (2)

Barry (2018)

Po You další poměrně úspěšný pokus vstoupit do dexterovských vod. Pro mě osobně je Barry z tria "sympatických zabijáků" (Dexter Morgan, Joe Goldberg a Barry Block) ten nejlidštější a nejsympatičtější, a kdyby seriál místy tak křečovitě netlačil na komediální pilu, bylo by to (po první sérii) na čisté čtyři hvězdičky. ()

Série 2 (2019) (S02)

Kam se poděla ta létající zombie holčička z pátého dílu? Asi zmizela do jiné dimenze. Dobře, ale co měl znamenat ten poslední díl? Ten pátý byl aspoň zábavný, i když dělaný čistě na efekt, ale závěr osmého byl tak dementní (nebudu spoilerovat, ale až to uvidíte nebo pokud už jste viděli, zkuste se zamyslet nad tím, co se tam děje), ale tak dementní, že nemůžu dát druhé sérii jako celku více než dvě hvězdičky. (První dva díly jsou navíc nuda téměř k nepřežití.) ()

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)