Darkness Visible

Telemachus

Co se podle traileru tváří jako sofistikovaný thrillero-horor apokalyptických rozměrů, je ve výsledku obyčejná procedurálka se všemi svými klišé a několika málo prvky temné magie. Do poloviny to docela drží pohromadě, pak to najednou ztratí dech a hned poté hlavu a patu. "Dada" výjevy nejsou moc konzistentní ani vůči sobě, a kdo je kdo, je jasné asi 20 minut před závěrem snímku, kde teprve přichází šokantní twist „tady se otrlý diváku lekni“. Nad dnem odpadu to drží zajímavá atmosféra a netradiční exotické zasazení. ()

Ramanam

Špatné to nebylo, ale rovněž nic zázračného a nevšedního, na co bych ještě dlouho vzpomínal. Jedná se o takový detektivní horůrek, který funguje a rozhodně si umí svoji zajímavou a potemnělou atmosférou udržet. Navíc, což je plus, až do samého závěru, jenž navíc přímo vybízí po přímém pokračování. To však v takových příbězích bývá poměrně často. Někdy se divák dočká a někdy se s tím neurčitým vyzněním konce musí smířit a vypořádat jak sám umí dle své fantazie. Jaze Deola jsem viděl podruhé a musím říci, že na mě neudělal vůbec špatný dojem, takže jestli s ním uvidím ještě nějaký další snímek, tak se na něj rozhodně budu těšit, jestli svůj potenciál potvrdí. S ostatními zde uvedenými herci jsem se již setkal vícekrát a mám je zařazené jako sice dobré herce, ale rovněž takové, které sám nevyhledávám a nesleduji jejich filmografii. Západní styl natáčení je znát, takže ten „duch“ Indie je patrný hlavně jen ze samotného prostředí, do kterého byl příběh zasazen. Což by ale mohlo naopak vyhovovat těm divákům, kteří mají rádi exotické lokace, ale „filmařský jazyk“ toho určitého národa nechápou a neoslovuje je. Zastánci brutálních hororů budou rovněž zklamáni z minima stříkající krve, ohnilých mrtvol a momentů úleku. Kor nelze potěšit všechny. Já rozhodně zklamán nebyl a sympatické tři hvězdy přiděluji rád. Nápad a myšlenku to mělo a zpracování též v rámci svých možností neurazilo. ()

Andrea1717

Páčilo sa mi to. Zaujímavý námet, nie je od začiatku jasné ako to dopadne a záver, dúfala som v iný, ale ani takto nebolo zlé. Sayani mám pomerne rada a Jaz Deol mi zatiaľ nebol veľmi známy, ale je veľmi charizmatický a v postave sa mi páčil, ()