Slasher

Kanada / Veľká Británia / USA, (2016–2023), 30 h 19 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvorcovia:

Aaron Martin

Katie McGrath, Brandon Jay McLaren, Steve Byers, Patrick Garrow, Christopher Jacot, Dean McDermott, Erin Karpluk, Rob Stewart, Jessica Sipos (viac)

Řádění sériových zabijáků po sobě zanechává spoušť a jejich další oběti bojují v hororové sérii o život. (Netflix)

Recenzie používateľa Mamlas k tomuto seriálu (3)

Kat (2016) (S01) odpad!

První série je nedívatelná maloměstská telenovela, ve které občas někoho zapíchnou, aby to nebyla ryze vykecávací nuda o ničem. (5%) ()

Kdo za to může (2017) (S02)

Druhá série nemá s první odpadní sérií nic společného. Tohle zaujme, je tam i atmosféra. Připomnělo mi to seriál 'The Head'. Tohle mohlo mít sice jen tak 4 díly, ale budiž. Škoda, že si tvůrci dělají z diváka tak 7 a půl dílu srandu. (35%) ()

Flesh & Blood (2021) (S04)

Čtvrtá série je z první poloviny zdlouhavá a nudná vztahová vykecávačka skupiny protivných a uřvaných exotů..Ve druhé polovině to už místy zaujme, avšak jen okrajově. Převládá stále telenovelí přístup ala Dallas. Kameraman často třepe s kamerou, točí potmě nebo kombinuje obojí a to vede dílko k ještě většímu braku. Je to celé v průměru na hranici mezi odpadem a neodpadem. Měl to být spíše jeden podprůměrný 80minutový celovečerák. (11%) ()