Into the Badlands

• Česko Pustiny (neoficiálny názov) (viac)
USA, (2015–2019), 22 h 26 min (Minutáž: 41–44 min)

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Márton Csókás, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, Edi Gathegi (viac)

Suny je dobře trénovaný bojovník, který se rozhodl, že bude putovat nepokoji zmítanou zemí, ovládanou feudálními barony, společně s malým chlapcem. Jejich cílem je nalézt osvícení. (geklon)

Recenzie používateľa FildasCZ k tomuto seriálu (25)

Tygr proti hoře (2017) (S02E01)

Ten cz dabing to kazí, ale vůbec mě to nějak nebaví. ()

Meč padající hvězdy (2017) (S02E03)

No kecy kecy politika ke konci soubor týpka, co měl na kontě 999 zabití, ale ve výsledku to vypadalo, jako kdyby se pral tygr a myš.. Takže nuda. ()

Dlaň železného lišáka (2017) (S02E04)

Co ten konec měl znamenat ? :D Souboj byl dobrej než si začli hrát na modelky, jako modelky. Mohli zabít tu asiatku místo toho tam pozovali pro selfíčka. No každopádně to jinak ušlo ()

Opičák běží mlhou (2017) (S02E05)

Svědomí, lítost, kamikaze bez mozku celkem koukatelné, ale to, jak tam červení naběhli a nechali se zmasakrovat, to byla komedie, kdyby tam naběhli rolníci, ale naběhla tam vycvičená armdá.. ach jo ()

Levhartice se plíží sněhem (2017) (S02E06)

Naivní matka, co konečně utekla z vězení a pak se v lese kochá svobodou a náhle jim někdo pomůže. Dále armáda, co měla zničit qvina, tak díky tomu, že naběhli, jak npc do propasti z amrády nic nezbylo. Líbací scénka holek je fajn. Začíná ten seriál být lepší a lepší. Hlídka klanu motýlka je také k ničemu. No, ale zas nejlepší díl to nepovažuji zatím druhý nejlepší. ()

Černé srdce, bílá hora (2017) (S02E07)

jak mě to začlo bavit, tak tenhle díl jde zase pěkně z kopce. Sunny si vyspává z mnizského hmatu chmatu, Bajie vzpomíná na staré časy u mnichů a vládkyně rudých zjistila, že je v hajzlu. ()

Bodnutí škorpióna (2017) (S02E08)

Sunny je fakt bez mozku. Zeny krásně ukazují, jak je lehké manipulvoat s muži. Díl, kde není moc akce. A stretne se matka s dcerou, kde zase neexistuje materství. ()

Dračí oheň, vlčí dech (2017) (S02E10)

Sunny mění frakce, kdo jak mu řekne. Nastupuje na scénu, jako terminítor t-8000 a nic a nikdo ho nezastaví. Upřímně ten seriáal je tak nevyraznej, ze si nelze zapamatovat polovička jmen. Velké plus je, že sunnyho dabuje ten, co daboval zaklínače,. Sunny spasitel :D ach jo.. Ten serial je díky tomu prostě nudnej. Ten sunny je na drogách, že si myslí, že se vyhne asi tak 20 kušníkům ? xD Delate si srandu, tak kolikrat potrebuje byt probodnutý ? Tak on ho probodne, jak vepre a on tam skáče stále, jak zabka.. Neskutečné.. To nejsou potom lidi, ze jo, ale nejaka rasa, která netrpí na bolest. Jezis. Odpad to neni, ale sakra, kdyz uz jsem si myslel, že je konec, tak ten týpek, co měl být 100x mrtvej i Sunny stále žije to je mazec. Miluji tě. A pak se trapně probodne mohla to udělat jinak.. Nevadí najde si jinou buchtu, kdyz to jinak nejde. ()

Fénix přichází (2018) (S03E01)

Co na to říct začátek slabej, ale ke konci dost dobré, ale zase stupidita. Místo, aby začali strilet, nejdriv je nechaji, aby jim zcernali oci a pak střílííí. A ty je zmasakrují, jak nic :D ... Jako puvodne jsem chtěl dat 3, ale byl to konec, takze 2. ()

Let havrana, vzestup měsíce (2018) (S03E02)

Hned v druhém díle je chyba, kdy Nataniolovi říká tady máš ruku, a když hnes s prstem stane se tohle... Vsak on nemá prsty, jak s ní může hýbat ? Asi špatný překlad ? Sunny, který je nesmrtelný je taky nemotorný, jak je tohle možné ? No přeci jen, aby to bylo trochu napínavé. Nové postavy takzvaně poutník chce založit království. Je hezké, jak z toho udělali multi kulti, ale tady to nevadí. ()

Leopard líčí na Králíčka (2018) (S03E03)

S Ellmariachi nesouhlasím tenhle díl byl nudnější. Opět zvraty a přebíhaní ze strany na stranu. ()

Slepí kanibalové (2018) (S03E04)

Kanibalové to je docela změna a obelstí Nathaniela, tak jako Sunnyho duté hlavy. Je dobré, že je to změna a konečně to začíná být zábavnější. ()

Tygr přichází k hoře (2018) (S03E05)

Další nudný průběh příběhu postav, který bojujá a hledají se a zachranují se. ()

Divoký kůň pohodil hřívou (2018) (S03E07)

No konečně nějaký zvrat a konečně nějaká akce, kde se hodně umírá, ale hlavní hrdinové stále žijí. Dcera zachranuje vdovu. Bajie se usmíří s ex. Po Sunnym jdou nějací zabijáci, kteří ve výsledku jsou zabití během pár sekund. Černé kobylky, ale spíš mouchy. ()

Levhard se chytá oblak (2018) (S03E08)

Zatím musím říct, že M-K vypadá, jak klučina, co se někde prodává. Uvidí Sunnyho a dostává záchvat , aby asi ukázal, že ho má většího bez jediného vysvětlení. Poutník prohlašuje Sunnyho za bratra. A mezi tím našli "chrám" zajímavé, jak tam běží elektřina :D. No, jako tenhle díl fakt nebyl špatnej, ale nevím zda 4 hvezdy 3,5 bych určitě dal. Hlavně díky bitvě a zvratu. 70% ()

Doupě škorpióna (2019) (S03E09)

Poutník oklamal Sunnyho, Bajie je věznen. Poutník začne vyrábět lidi s darem a Bajie dokáže, že Poutník není bůh, tak chce udělat na Sunnym exemplární případ. Je to zas o dost slabší, ale 2 hvězdy určitě zaslouženě. ()

Krev Fénixe, pírko havraní (2019) (S03E10)

Dost o ničem díl, a nebo takhle nebavil mě. Točí se to o Minervě a trochu poskocích Proroka. ()

Kanec a Motýlek (2019) (S03E11)

Trochu lepší, jak 10 díl. Syn, co neumí zabíjet, usmireni Beijlího s Minervou a putování Nyx se Sunnym takové spis dobrodruzné. ()

Addamsova rodina se vrátí

Addamsova rodina se vrátí

23.10.2020

Slavný režisér Tim Burton si poprvé v kariéře vyzkouší televizní tvorbu. A nevybral si k tomu žádný jiný projekt než kultovní Addamsovu rodinu. Nová verze seriálu z roku 1964, jenž se následně dočkal… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů