Sunny s Bajiem a Henrym konečně přichází do Poutníkova území, kde se nepříjemně setká s M.K. Poutník objevuje Síň poledníků a pokouší se Henryho provždy vyléčit, ale ne jen tak. Vdova posílá svého regenta Nathaniela s vojskem do války proti Chau, aby mohla mezitím s Tildou a Gaiem proniknout do nepřátelské pevnosti. (HanzoBureshi)

FildasCZ

Zatím musím říct, že M-K vypadá, jak klučina, co se někde prodává. Uvidí Sunnyho a dostává záchvat , aby asi ukázal, že ho má většího bez jediného vysvětlení. Poutník prohlašuje Sunnyho za bratra. A mezi tím našli "chrám" zajímavé, jak tam běží elektřina :D. No, jako tenhle díl fakt nebyl špatnej, ale nevím zda 4 hvezdy 3,5 bych určitě dal. Hlavně díky bitvě a zvratu. 70% ()

Ellmariachi

Co v téhle epizodě vyčnívá je to, že se konečně dovídáme proč je momentální svět tam kde je. Tedy alespoň kdy se tak stalo a střípek toho co za to mohlo. Jinak jde o poměrně běžnou epizodu. Možná lehce nadstandartní. A to jak v rámci seriálu, tak i tím, že zakončuje první polovinu série. Pár otázek do dalších dílů a to je vše. 77 procent. ()