Into the Badlands

• Česko Pustiny (neoficiálny názov) (viac)
USA, (2015–2019), 22 h 26 min (Minutáž: 41–44 min)

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Márton Csókás, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, Edi Gathegi (viac)

Suny je dobře trénovaný bojovník, který se rozhodl, že bude putovat nepokoji zmítanou zemí, ovládanou feudálními barony, společně s malým chlapcem. Jejich cílem je nalézt osvícení. (geklon)

Recenzie používateľa FildasCZ k tomuto seriálu (25)

Dračí zub, dráp panterův (2019) (S03E12)

Segra asiatka chytí lehce bratříčka s dcerou od Minervy, kde je lehce boje, kdy Poutník lehce premuze mnichy, kdy MK je namyšlenej, jak prase a potreboval by vyprask. Je tam o něco více souboje, kdy ke konci si lehce poradi Minerva s Čao, a nebo jak se jmenovala. A osvobodí tak dceru a svého milence. Cekal jsem, že kdyz umre jedna z hlavnich postav, ze bude souboj, ale ono prostě nic. Jedna umrela , kde bylo trochu boje a další bez boje k tomu jedna vedlejší. A ono to je pak zas vše jinak, ale jedna hlavní zustana bez zivota. Dalsi pak zas ozije, ()

Černý lotos, bílá růže (2019) (S03E13)

Já takovou radost, jako ostatní z tohohle dílu nemám. Sunny je opět v řetězech u černých lotosů, vudce jejich byl vlastně věznem ze Sunnyho detství, kdy lehce uniknul a pak zničil jeho otce i město. Sunny tam potká svojí ségru, co je pes vudce lotusu, Bajie jde osvobodit Sunnyho ten zase vidí všechno optimisticky.. ()

Prokletí rudého deště (2019) (S03E14)

Už mě začíná srát, jak ta šamanská černoška buzeruje a šikanuje. Na něčem se dohodli a ona sama to nedodržuje. A škorpioni takzvaní motýlci jsou posraní a tak dělají vše, aby v zadku byli, co nejdále.Sunny je úplně mimo. Neumí se rozhodovat a rozhoduje se vždy špatně. Plánuje se obrana z oblohy prší krev a Sunnyho sestra očividně mu chce a enchce pomoci sama neví. Někdo psal obrana 5 minut no spíš 2 mintuy a o ničem... Slabé strašně slabé... Proč je to tak slabé.... No a pak tam jsou bitvy normalní panáci vs nadrogovaní panáci, kdo ma asi tak šanci..Ja cekal, ze to zacne a ono to skončilo :D, tak ja nevím max 2/5 to hodnocení je prostě hype. ()

Rekviem za padlé (2019) (S03E15)

Nix se utkává s poutnikem ? Co to je za blbost, kdyz je mrtvá a k zadnému souboji nedošlo. Cerny lotos, který má byt speciální proti zdrogovanejm panakum a byli porazeni mají mít sanci proti poutnikovi ? Ti fakt jedou na solidních drogách. Ve výsledku ve 4 vyprásakjí černy lotos, tak jako já nevím.... Bud špatný překlad a nebo prostě melou paté pres devaté. Příjde mi to, už aby to měli za sebou. No a blíží se to ke konci další hype díle dle hodnocení byl mnohem slabší 1,5/5 ()

Sedmička jde do boje (2019) (S03E16)

7 statečných a z toho nejvíc je mi sympatickej Bajie, Tylda vubec nedostává prostor Sunnyho ségra je tam jen, jako podavač, Vdova jen slízá smetanu, Nataniel v Duchodu, Kanin vyplnuje volné místa. No skončilo to defakto přípravou na další sezonu, ale tim to hasne. Nevím konec 3 série byl prostě otevřený konec. A zavrsení toho celého eposu mě dost zklamal. ()

Addamsova rodina se vrátí

Addamsova rodina se vrátí

23.10.2020

Slavný režisér Tim Burton si poprvé v kariéře vyzkouší televizní tvorbu. A nevybral si k tomu žádný jiný projekt než kultovní Addamsovu rodinu. Nová verze seriálu z roku 1964, jenž se následně dočkal… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů