Scenár:
Yoo-ri JeonHudba:
Chul Ho ChoiEpizódy(16)
-
Epizoda 1 (E01)
-
Epizoda 2 (E02)
-
Epizoda 3 (E03)
-
Epizoda 4 (E04)
-
Epizoda 5 (E05)
-
Epizoda 6 (E06)
-
Epizoda 7 (E07)
-
Epizoda 8 (E08)
-
Epizoda 9 (E09)
-
Epizoda 10 (E10)
-
Epizoda 11 (E11)
-
Epizoda 12 (E12)
-
Epizoda 13 (E13)
-
Epizoda 14 (E14)
-
Epizoda 15 (E15)
-
Epizoda 16 (E16)
Obsahy(2)
Pomocná textařka průměrných kvalit dokáže pro rozhlasový pořad získat známého herce, který ale neumí mluvit bez scénáře. (Netflix)
Hrajú
Doo-joon Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Pongdangpongdang Love (2015) (seriál)
Náš první život (2017) (seriál)
So-hyeon Kim
Austrália
Najlepšie seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Park Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Dong-yeon Kwak
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Královna slz (2024) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Vincenzo (2021) (seriál)
Hyo-joo Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Host (2018) (seriál)
Romaenseuka pilyohae (2011) (seriál)
Sonyeo K (2011) (seriál)
Byeong-se Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Midas (2011) (seriál)
Eurachacha waikiki (2018) (seriál)
Doogeundoogeun seupaikeu (2016) (seriál)
Hyeon-kyeong Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)
Sangeo (2013) (seriál)
Rozhlasová romance (2018) (seriál)
Hye-ji Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Návnada v pastičce (2016) (seriál)
Maboyi (2012) (seriál)
Seumoosal (2014) (seriál)
Joo-sang Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Won-jong Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Ye-ryeong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Ji-gyoo Lim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Yooryung (2012) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Do-gyoo Ahn
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Bogoshipda (2012) (seriál)
Il-joo Ji
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Yeokdo yojeong kimbokjoo (2016) (seriál)
kil-is (2019) (seriál)
Gyoo-soo Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Da-reum Nam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Young-eun Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Di dei (2015) (seriál)
Maenmomui sobanggwan (2017) (seriál)
Byung-kyu Jo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seutobeuligeu (2019) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Záhadný lovec (2020) (seriál)
Hee-tae Jung
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Bona
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pilamideu Geim (2024) (seriál)
Joseonbyeonhosa (2023) (seriál)
Rozhlasová romance (2018) (seriál)