Výrobce drog z Chile se vydává za kolumbijským pašerákem Pablem Escobarem. Agent Steve Murphy z protidrogového úřadu přichází do Bogoty pomáhat v boji proti drogám. (Netflix)

fr3ak

Á hrome. Jistý člověk mi pořád tlačil do hlavy, že Narcos je seriál, který prostě musím vidět. No dlouho jsem odolával, až dnes, když jsem viděl video s dopadením jedoho hledaného narkobarona, tak mi přišlo příhodné to něčím oslavit a tak jsem si pustil Narcos. Začátek první epizody byl trochu rozpačitý (hlavně scéna na mostě má dost těžko uvěřitelný průběh), ale hned jak se začne vzduchem začne vířit ten zázračný bílý prášek, tak se události neskutečně rozjedou. Jsem nadšen, uvidíme co bude dál... ()

baclajean

Začiatok na výbornú - naznačilo sa toho veľmi veľa, ukázalo sa toho nemálo, no neprestrelilo sa to prehnanou akciou a presýtením faktami hneď sprvoti. Divák sa má na čo tešiť, úroveň dynamiky deja je vzhľadom na prvú časť pomerne nepredvídateľná, takže to, čo a akým spôsobom režisér stvárni ďalej, je stále zahalené rúškom tajomstva. A to je pre každý seriál len a len dobre. ()

Sany33

Príbeh: Pablo Escobar a začiatok jeho cesty za dobytím štátu Kolumbia. Prevedenie: Dlho som sa seriálu vyhýbal a dnes nastal ten deň kedy som si ho pustil a neľutujem. Mňa moc tieto Kolumbijské gangsterky neberú ale táto je veľmi pútavo natočená a má skutočne dobrých hercov. Hudba je vynikajúca a fascinuje ma, že všetka vata je odbúraná v prvom diely a teraz to vyzerá že sa pôjde na akčnú vlnu. Prvou časťou sme sa dostali na vrchol Escobarovho impéria. 95% ()

Frajer42

Po zhlédnutí prvního dílu mám neblahé tušení, že se s Pablo Emilio Escobar Gaviriou budeme teď pár dní vídat. Moc se seriálu nedá vytknout. Má to zajímavé osobnosti, napětí, dostatek akce a navíc se je to podle skutečných událostí a člověk se u toho i vzdělá. Dozví se jak kokain vyrábět, převážet i prodávat. Tedy, jak se to dělalo dříve. Dnes už jsou potřeba i nějaké další nadstandardní fígle. Ale jako takové nutné minimum k rozjetí drogové kariéry by to mohlo být postačující. Moc chválím. Je to takový svěží vítr mezi soudobé seriály. ()

Eliott

Skvělý úvod do děje, kdy je divák ihned zahlcen zajímavými informacemi a historickými fakty z dané doby. Hlavně však oceňuji srozumitelnost při postupném vykreslování všech nezbytných událostí okolo Pabla Escobara. K tomu jsou nám postupně představovány sympatické hlavní postavy a řekl bych, že tohle je vskutku seriál na který se chci koukat. ()