Radikální komunistická skupina M-19 vystupuje proti narkobaronům. Murphy dostává od nového partnera Peñy lekci o zásadách policejní práce v Kolumbii. (Netflix)

JohnMiller

Ako to býva bežne po pilotoch, druhá časť nebýva tak dejovo pestrá. Narcos nieje výnimkou, takže sa veľký posun v deji nekoná ale aj tak mi druhá časť prišla o trošku lepšia. Vynechali sa zbytočné obkecávačky a viac sa sústredilo na rozsiahlu škálu postáv. Okrúhli stôl pri ktorom sedeli všetci významný bossovia drog bola top scénka tejto časti, ináč to bolo zase plné drog, prostitútok, narkomanov, zabíjania a tak. Znie to drsne ale viac menej ide o oddychovku. ()

Necrotongue

Druhá epizoda úspěšně pokračovala v tom, co pilotní díl načal. Na rozdíl od USA se Kolumbie ukázala jako skutečná země plná příležitostí. Tvůrcům se zatím daří udržovat atmosféru, kterou na počátku vytvořili, napětí se dostavilo, akce byla brutální a já jsem se dobře bavil, takže jen tak dál. Trošku mi to kazil titulkomat, když mi nabídl jméno velitele skupiny M- 19 v podobě Ivan "Hrůza", ach jo, to snad není tak složité, při základních znalostech dějepisu, ne? ()

Wiikii

Jak už se psalo v komentářích, druhý díl je o něco slabší, ale přesto neodolatelně působivý. ... --- SPOILER --- A co jsme zde mohli vidět? Když jste drogový král, je složitější peníze schovávat než je utrácet. Ať jste jaká koliv komunistická militantní skupina, jako třeba M-19, s Medelínským bossem si nezačínej. + zjistíme jak Pablo k meči Bolívara přišel... ()

Sayko

Drogy, sex a kartely. Tři slova k popsání příběhu tohoto dílu a možná i celého seriálu. To jsou objektivní slova, ale mám zde také mé subjektiva, tedy napětí, vzrušení, a také neskutečně dobře provedená akční stránka. Sice už nejedeme v takovém "drajvu", jako jsme jeli v prvním díle, ale na kvalitě to vůůůbec neztrácí. ()

Frajer42

Druhý díl je o 10 minut kratší a po luxusním úvodu i o malý kousek slabší. Člověk se seznámí s menší kolumbijskou partyzánskou organizací a v podstatě prostřednictvím nich pochopí, že není rozumné jít na steč s lidmi, kteří mají hodně peněz a spolupracují s Pablem Escobarem. Wagner Moura působí v jeho roli naprosto skvěle a charismaticky. Obvykle seriálům pár dílů trvá, než se roztočí všechna kolečka a věci se dají do pohybu. V případě tohoto seriálu k tomu stačil díl jediný. ()