Je rok 2095. Svět je zpustošen ekologickou katastrofou. Hladiny oceánů vzrostly a přírodní sladká voda zmizela. Fang Rung, zanícený vedoucí kodaňské tajné zpravodajské služby, podstoupí molekulární štěpení, aby mohlo být jeho alter ego s kódovým jménem Gordon Thomas posláno zpátky v čase do roku 2017. Gordon se vydává po stopách vědkyně Mony Lindkvistové, jejíž průlomový výzkum se ztratil dřív, než mohl pomoci zachránit svět. Když Fang Rung ztratí s Gordonem kontakt, nevidí jinou alternativu, než se vydat do roku 2017 na vlastní pěst a pokusit se najít svou druhou polovičku dřív, než se svět navždy nenapravitelně vychýlí z rovnováhy. Fang Rung tak musí svést závod s časem, aby zachránil sebe i planetu. (Cinemax)

LordMysti

Určitě zajímavý film, který vás sice nezarazí hluboko do židle, ale naopak vás ani nenechá se z té židle zvednout a donutí vás ho dokoukat. Za mě příjemný lepší koukací průměr. ()

Sharleen76

Atmosférické postapo "Qeda" o cestování v čase. Podobně jako v seriálu Dark, i zde se prolíná několik dějových linií, které je třeba pečlivě sledovat. Originální scénář a temná ekologická scifi s hvězdou švédského seriálu "Most" Sofií Helin. ()

mikhail

Vyslovene depresívny sc-ifi film, ale treba uznať , že má solídne kvality. Dávam 70%, ale rozhodne si ho znovu nejak extra rád nepozriem. ()

Saxos

Seveřané se po úspěších s politickou krimi vrhli i na sci-fi. Čím nás překvapili: v roce 2095 se pohádka "Sůl nad zlato" celosvětově dostala na index a stala se pohádkou trezorovou; cestování časem může být velký problém pro neplavce; spousta deprese a nudy, žádná akce, žádná originalita, kromě námětu. ()

goauld

V tomto snímku ani nebyla nosná linka sci-fi, ale psychologie "rozdvojené osobnosti", kdy jedna část se vrátila do minulosti, aby zabránila zkáze světa, ale - jak už to tak bývá - "něco" se seběhlo jinak než by mělo a protože se se ona "půlka" (já) nevrátila, tak ta druhá se za ním vypraví... A pak to začíná být zajímavé ;-) Nejdřív to vypadá, jako kdyby byly dvojčata.. Jenže oni samozřejmě jsou na "molekulární bázi" takže stejně chodí, mají stejný hadry, dokonce i stejný tetování... a to už kužátka nemůže být samo sebou ;-) To už dvojčata nebudou ;-). Nakonec se to zvrtne úplně jinak, tak že výsledek "rezonance" už nebude jen 0,3% :-D ()

JanniV

Pomalé, nudné, s divným koncem. Chápu, že filmy mohou mít špatné konce, ale nemusí to být samoúčelné a hloupé, jako v tomto výtvoru. Za mě slabší 2*. Tečka. ()

Foltest

No, nevím. Kdyby to bylo o 45 minut kratší, bylo by to lepší. Až na poměrně zajímavý konec mě film příliš neoslovil a měl jsem problémy ho dodívat. ()

bonsetti

Ponaučení z filmu: nevážíme si dnešního krásného světa. Film je dost pomalý, zdlouhavý, chtěl jsem ho vypnout. Ale pak to začalo být zajímavé, byl jsem zvědavý, jak to dopadne. A konec je velmi překvapivý. A ještě překvapivější jsou 4*, které jsem filmu nakonec dal :-) ()