Rizwan Ahmed (Rohan Vinod Mehra) je ambiciózní mladík bez konexí a prestižního vzdělání. Přes tento společenský handicap se chce prosadit jako burzovní makléř ve světě velkého byznysu. Aniž by měl kontakty nebo pracovní nabídku, odjede do Bombaje s jediným cílem: pracovat s jedním z nejdravějších obchodníků s akciemi Shakunem Kotharim (Saif Ali Khan). Velké peníze a důležité obchody se ale při pohledu z blízka ukážou jinak, než jak vypadají na obálkách časopisů. (rikitiki)

rikitiki

Wall Street na curry. Hodně dobré herecké výkony, Saif Ali Khan umí vystihnout bezskrupulózního obchodníka, že je chvilkami i trochu sympatickým. Chitrangda Singh, která hraje jeho manželku, je obr kočka. Mladý naiva naštěstí také hrál dobře a neudělal ze své postavy úplného jelimana. Konec – na rozdíl od amerického originálu – přináší asi reálnější a cyničtější finále. SHRNUTÍ: Štěstí je krásná věc, ale prachy si za něj nekoupíš. ()

Vavča

Vlk z Bombaje v podání Saif Ali Khana je rozhodně atraktivní postava, jeho Šakun Kothárí se rozhodl urvat akciový trh a kdejakou transakci pro sebe.Rohan Vinod Mehra na sebe vzal roli začínající obchodníka Rizwana Ahmeda, který se chce vyšplhat až na vrchol a přitom asi překročit nejednu hranici. Podaří se však Ahmedovi prokličkovat mezi žraloky, aniž by ztratil všechno, včetně sebe, nebo budou peníze a úspěch až příliš velký luxus pro jeho morální integritu? Film prostě umí perfektně zobrazit morálně pokřivené prostředí velkého byznysu, Saif Ali Khan je neodolatený jako mistr obchodu (kam se hrabe Douglas). Příběh mě rozhodně zaujal, konfrontace a střet nejsou vykresleny idealisticky a je na Vás, aby jste se zblízka podívali na tenhle obchod, market is on! Věřím, že i západního diváka film zaujme a přesvědčí o kvalitě produkce, Netflix ví co dělá... Asi jen dvě hudební čísla na film, to by jste mohli přežít. ()

Andrea1717

Baazaar je film z prostredia akciovej burzy, príbeh sám o sebe je zaujímavý a mnohí si ho určite dokážu vychutnať. Osobne mi ho ale stačí vidieť raz. Rohan Vinod Mehra v roli Rizwana ma vôbec neočaril, je to typ nemastného, neslaného herca bez mimoriadneho osobného kúzla. Radhika bola dobrá, až škoda, že príbeh nebol vystavaný na ženskej hrdinke, úpkojne by sa v tej roli bola skvele vynímala. Alimu sa jeho postava vážneho a tvrdého obchodníka moc nehodila... alebo je to tým, že ho mám v inej škatuľke. ()