Charizmatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na ktorého ženy letia, je šéfredaktorom časopisu Playboy. Jedného dňa jeho nezáväzný spôsob života utŕži hneď niekoľko rán. Dostane výpoveď kvôli poklesu predajnosti časopisu, bývalá manželka a dcéra (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opäť naštvú, neznáma žena mu nabúra auto a na jeho miesto je dosadená krásna, mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyrieši problémy po chlapsky – spoločne s najlepším kamarátom Čestmírom (Matěj Hádek) sa opije a v dobrodružnej noci si praje, aby sa stal ženou, pretože „ženy to majú v živote omnoho jednoduchšie a on je za to kvôli nim na dne.“  Ráno Karel zistí, že následkom nočnej alkoholickej „jazdy“ a zásahom veštkyne Zoltany (Pavla Tomicová) sa stal ženou (Anna Polívková). Avšak len fyzicky. Karel sa ako Karla musí vyrovnať nielen s novým vzhľadom, ale hlavne sa naučiť fungovať v ženskom tele a zistiť, či to majú ženy naozaj jednoduchšie ? (CinemArt SK)

Mistr119

Tématika, že se muž změní v ženu nebo naopak nebo slyší co si myslí už tady byla několikrát, přesto jsou si tyto dva světy stále tak odcizené, že si myslím, že tahle tématika má smysl. :) Jistě, film má mnohé faktografické nedostatky (Noc talentů ve dne apod.), ale téma je nosné. :) ()

TommmyT

Děcka se tomu filmu mohou smát, ale dospěláci asi tolik ne. Humor je takový pro děcka na základce. Věřím, že Polívková si to hraní užila, ale mě její herectví tady přišlo hlavně ze začátku dost přehrávané, skoro až trapné. Některé její grimasy jsou zde podobné otci, ale v tom asi bude problém, že co funguje u otce, nemusí fungovat u dalšího. Scénář úplně obyčejný jako každá druhá hloupá komedie. ()

soukyd33

Velmi povedená česká komedie o napravení jednoho člověka, který si neváží žen a myslí jen na sebe. Některé scény jsou vážně povedené, hlášky také stojí za to! Vyměnit mužské tělo za ženské, ale uvnitř zůstat chlapem je opravdu povedené. Já osobně jsem se zasmál, takže účel komedie splnila. Doporučuji, i když já osobně nové české komedie moc nesleduji. Tohle je po dlouhé době další česká komedie, která bude bavit. Poté co jsem shlédl romantickou komedii Po čem ženy touží, jsem se rozhodl hodnocení změnit na 3 hvězdičky, protože tento film vychází z filmu Po čem ženy touží. Hvězdiček 3*** ()

KraLuban

Příjemná blbina, která funguje pokud se na tím moc nehloubá. Polívková je zde úžasná, zejména když je ještě "hlavně chlap". Slabší když film tlačí na pilu a snaží se být moderní a víc pro ženské publikum. Oddychovka, nic míň a nic víc, stojí za kouknutí. ()

Martens14

Jaksi mi někdo říkal, že to je celkem dobré, a nebylo to dobré, dvě hvězdy jen za dobré herecké obsazení, i když se moc nepředvedly. ()

Ronnie92

Langmajer na začátku naprosto super. Role přímo pro něj. Polívková občas dost přehrávala. Celkově mě to na české poměry příjemně překvapilo. Pohodových 60 % ()

lu1

Díky Langošovi a Hádkovi jsem dokoukala, ale jinak to byl dost trapný cirkus. Z marného scénáře zlato nevydoluje ani dobrý herec... ()

iwee23

Trapnej pokus o českou verzi Po čem ženy touží s vynikajícím Melem GIbsonem. Fakt bych se ráda dočkala dne, kdy zase Češi budou umět komedie, ale tímhle směrem cesta opravdu nevede. Hvězdička za úvodního Langmajera,u toho jsem se skutečně zasmála, a po zbytek filmu už jen nevěřícně vrtěla hlavou. Polívková je slušná herečka, ale špatnej scénář prostě nezachrání ani sebelepší hereckej výkon. ()

PoprockCZ

Zajímal mě herecký výkon paní Polívkové. Nebyl špatný, ono, jak jinak hrát roli "muže". Ovšem celé to bylo až moc teatrální a film jako takový jedno klišé za druhým, příliš stylizované a strojené. Nijak extra mě to nepobavilo. ()

Cesty timem

Tak 3,5*. Za to, že jsem to čekal horší a docela jsem se bavil, tak to zaokrouhlím na 4*. Ale jestli to nebudu chtít vidět při nějaké repríze, tak tu čtvrtou smazat můžu vždycky. ()

dogrose

Spoustu let vyčpělé téma běžící v předvídatelných kolejích na vlně klišé. Film stojí a padá s Aničkou Polívkovou, která je bezvadná sama o sobě a zasloužila by si daleko kvalitnější výzvy. ()

Hombre8

Další komedoška pro dolních deset miliónů. Neurazila, občas i nějaká ta myšlenka se dala najít. Kdyby někdo řekl jinak dobré Aničce, že nemá tak naprosto zbytečně kopírovat tátu a přehrávat, mohly by být i tři hvězdy. Jenže to by se asi cílová skupina nebavila, že...? Ale jinak může být Boleček hrdý. Nejen na to, že má stoprocentně jisté otcovství. :-) Herecké výkony matadorů (+ Maryška) nezklamaly, jsouce pevně zasazeny do jejich profilů. Taky to bylo míň džendr, než jsem čekal. ()

kodwin

Škoda, že to nebylo dotažené. Nápad to totiž funguje, hlavně kvůli skvělé Polívkové, která tátu nezapře ani pohyby. Scénář je ale velmi děravý, film mi připadá šitý horkou jehlou a zachraňují je jen skvělí herci a situační komika. ()

ssarka

po pár tisíciletích je tady komedie,která sice není vůh ví co,ale má smysl a herci hrají celkem normálně...takže příjemný průměr na nedělní odpoledne ()

Lucka07

Ano, toto téma už jsme mohli vidět mnohokrát. Komedie není sice originální, přesto mě velice pobavila díky skvělému hereckému obsazení. Anička Polívková coby převtělený Langmajer hraje dost uvěřitelně 😁. ()