The End of the F***ing World - Série 2 (2019) (séria)

Epizoda 4 (S02E04)

(epizóda)

Defekt pneumatiky donutí nepravděpodobnou trojici cestovatelů vyhledat přístřeší v hostinci u silnice provozovaném mužem, který zoufale touží po společnosti. (Netflix)

ALIENka_

Tak druhá série jede v nápadně melancholickým až depresivním duchu a to se mi kurva líbí! Bonnie tam pořád působí tak nějak divně, teda oni jsou tam snad divný všichni, ale ona je tak normálně divná, takže mi tam moc nesedí (jestli to dává smysl teda). Každopádně ten konec se smrtí jednoho zoufalce někde na kraji světa s řeckejma kořenama se fakt povedl! Hodnocení: 8/10 ()

LachtanShows

Být díly delší, tak už zase koukám jen ze zvědavosti a takové své povinnosti mít seriál zkompletovaný. Ovšem to, co se stačí stát během necelých 25 minut, mi ani nedovolí se zamyslet, zda se už díl chýlí ke svému konci. A to je znamení jeho kvality. ()

PavelVanekArt

Kupředu to táhnou už jen hlavní herci a jejich skvělý postavy, jinak je to podstatně slabší než první série a nečekám, že by se to zlepšilo, nedává mi to moc důvodů pokračovat dál. ()

Trevor

Rozhovory medzi Jamesom a Allyson už nie sú to, čo v prvej sérii (ako som už spomínal zmenil sa nielen scénarista) postava Bonnie mi pripadá úplne mimo a takmer zbytočná, aj keď je celý dej postavený na jej pokuse o pomstu. A v neposlednom rade dvojica hlavných protagonistov je opäť o 2 roky staršia a skrátka to hranie sa na mladších teenagerov na prahu dospelosti im už tiež nejde tak dobre ako tomu bolo v prvej sérii. Rovnako tak zobrazenie ich myšlienkových pochodov v prvej sérii bolo podstatne lepšie ako je tomu teraz. ()

Necrotongue

Začínám na sobě pozorovat, že vždycky když se začne děj víc točit kolem postavy Bonnie, moje spokojenost se snižuje. Neříkám, že byly události v motelu nezajímavé, to určitě ne, pro mě ale tenhle seriál dělají James a Alyssa a přes to vlak nejede. ()