V roce 1997 skončil velmi populární seriál Ženatý se závazky. Proto se Němci rozhodli vytvořit Bundymania. Vznikla v roce 1998 hned po jednom roce od konce seriálu za pomocí televizní stanice Pro 7. Pozvání přijali a přijeli: Ed O'Neill, Christina Applegate, David Faustino, Amanda Bearse a Ted McGinley. Účinkuje i televizní komik Martin Schneider. Uvidíte unikátní záběry z natáčení, rozhovory s herci, vynechané a nepovedené záběry. (reich)

reich

Viděl jsem pouze kousek, kdysi na vhs a ještě v němčině. Ale jinak celkově se jednalo o takový maratón, který byl zakončen rozhovory s herci, kdy dostávali od publika otázky a snažili se na ně odpovědět. V rámci speciálu je zde unikání to, že vlastně jsou zde i rozhovory, které nejsou nikde k vidění, některé i přímo z placu, kde se točil seriál. ()

• Skoro všichni protagonisté seriálu Ženatý se závazky (od r.1987) přijali pozvání a účinkování v tomto televizním dokumentárním filmu. Jediní dva herci to odmítli a těmi byli: Katey Sagal a David Garrison. Oba dva byli pracovně vytížení a nemohli se zúčastnit. (reich)