Eminem feat. Nate Ruess: Headlights

Hudba:

Emile Haynie

Eminem, Nate Ruess

Ouwen

Já se zatim utápim v Cleaning Out My Closet, ale k takovýmu kroku, jako je Headlights, je zapotřebí mít skutečný balls a zde naprosto vynikne vývoj Eminema. O kalkulu se zde moc mluvit nedá, refrén podtrhává "přátelskou" atmosféru písničky, a Eminem nezapomene na svůj důraz v projevu a opět využívá svůj hlasový rozsah. Textově není co vytknout. Dojme a nadchne. ()

ChArLeNe

Pre fanúšikov je toto emotívna záležitosť. Po My Name Is, Brain Damage, Kill You, Marshall Mathers, Without Me, Cleaning Out My Closet, Insane a My Mom, Marshall svoj postoj voči svojej mame obrátil o 180 stupňov. It takes a real man to apologize for his mistakes, respect. Video je iné, než každý očakával. Je spravené z perspektívy jeho mamy, Debbie - ako sa cítila, keď sa Eminem stal slávnym, ako ho chcela navštíviť, a nakoniec ako sa spolu stretli. Škoda, že v klipe vôbec nevidíme rapovat Eminem-a či spievať Nate-a, a že zostrihali pesničku. I keď som si aj myslela, že sa Eminem nebude cítiť na to, aby sa k tejto pesničke spravilo full-blown emotívne video s perfektnými zábermi (čo je pochopiteľné). Myslím, že im išlo skôr o zobrazenie úprimnosti, a v takomto jednoduchom videu to pôsobí intímne a tým z toho cítiť pravú atmosféru a pravé emócie, čo by vyzneli skôr nútené, keby video bolo high-tech a gýčové. Video nebolo cielené pre široké publikum, urobiť z toho senzáciu, ale venované jeho mame. Z toho dôvodu sa zdržiavam hodnotenia. ()