Po manželčině smrti pozve otec svou novou přítelkyni, aby se nastěhovala k němu a jeho dvěma dcerám. Oběma dívkám však činí potíže si na tuto změnu zvyknout. Věci ale naberou děsivý spád, když náhrdelník vyvolá sled nevysvětlitelných událostí a vyjde najevo, že jejich matku před smrtí cosi záhadného trýznilo. Ve snaze najít vysvětlení incidentů spojených s náhrdelníkem, narazí jedna z dcer na knihu o "totemech," fyzických objektech, které propojují duchy se skutečným světem, a hledá způsob, jak prostřednictvím náhrdelníku ovládat přízraky v jejich domě. (HBO Europe)

kersten

Slabsi priemerny hororik aj ked o horore by som v tomto pripade nehovorila, nazvyme ho skor thiller. Podobne filmy su uz okukane nemaju cim prekvapit, lakacky ziadne, koniec u mna zabodoval, ten fakt prekvapil. To je asi tak vsetko. Ale mne sa film pacil ani neviem preco, mozno preto ze bol piatok vecer a rano som nemusela do prace a kvalitne vinko do toho....... aj zo slabsieho filmu robi divy ()

Megynka

Nebylo to úplně špatné, dalo se na to dívat. Spousta filmů mě odradí po 5 minutách, tenhle mě napínal celkem dlouho. Je pravda, že jsem celou dobu tak nějak věděla, o co půjde, i tak to ale bylo koukatelné. No ... možná někdy znova :) ()

adakraj

Těšil jsem se na to, jako malý harant a pak vyleze tohle. Bohužel jedná se o podprůměrný horor. Hodně míst nudných než začala nějaká akce, tak jsem se musel probrat z hlubokého kómatu kam mě film dostal. A pak zjistíme, takový tuctový konec. Nic originálního. ()

Pitryx

Kruci kolikrát dokolečka dokola se ještě bude točit stále o tomtéž. Toto je další z klasických blbákovin, které vás mají poděsit chozením hrdinky po baráku a občasnou lekačkou. Duchařina jako všechny ostatní, nic nového nepřinášející. Takže u mne velké plus jen to, že tam toho kecání nebylo moc a skoro stále se něco dělo. ()

flyer.nick

Jako nápad sice ne úplně originální, ale vcelku fajn. Jen ta práce s atmosférou totálně nulová, žádná gradace, prostě lup a hotovo, najednou se něco děje. Uteče to ale hrozně rychle a díky krátké stopáži je to docela snesitelné. Ale kromě dvou sexy hereček nic na co by člověk vzpomínal. ()

DyingAngel

Hrôza! A vôbec nie v takom zmysle, že by mi to vyvolalo infarktové stavy, skôr som "mrela" od nudy! Toľko vykrádačiek z toľko obohraných hororov, až to nebolo vtipné... a ani trochu sa tento kúsok nedá brať vážne. Tú jednu hviezdu som udelila len za tie dve pekné krvavé scény na konci... strata času. ()

Final

Máme tu slídící entitu, která ohrožuje celou rodinu shazováním předmětů ze skříně a pokud by to bylo málo, přidali scénáristé i psychicky labilní dcerku, skoro jako vystřiženou z filmu Nezvaná, kterou celkem dobře zahrála Emily Browning. Být to jen čisté psycho drama, hodnotil bych lépe. Být to jen čistá duchařina, byl by to jen další tuctový snímek v řadě. Finále může někoho překvapit, ale nevynahradí předchozí hodinu, kdy si duch hraje na matku a dcerka na milující dítě. Kerris Dorsey se tváří skoro pořád stejně a není schopna zahrát pořádně šílenou mrchu, takže to vypadá občas i trochu úsměvně. Z filmu prozradím, že vše nakonec dobře dopadne a to i přes to, kolik lidí ve finále zemře. ()

zuzanaka

Dom zamerne tmavy,maly to by bolo este fajn ale ten nevysvetleny pribeh nik u nas doma to nepochopil:) Dve hviezdy len za Jamesa Tuppera. ()

LikamCz

Podprůměrný duchařský wannabe thriller ktery ale padá na nezvladnuté režii špatných hereckých výkonech a napětí které ve filmu chybí skoro úplně, jednim slovem nuda a ztrata času.. ()

bratr_jezek

Film se nějak neumí rozhoupat mezi hororem o duchu strašícím v domě a dramatu vdovce, který svým dcerám přivede novou, trochu podivínskou, "matku". Celé se to rozuzlí a zároveň spojí až ve finále, není to moc překvapivé, spíš to vyvolá další otázky a určitou nelogičnost ohledně strašení ducha. Tím mizí třetí hvězda, která by uhrála aspoň průměr. ()