60 Days In

USA, 2016, 41x42 min

Scénografia:

Kelsey Wittman

Arsenal83 odpad!

Geniálny popis tejto show od užívateľa WUTENa s presnými charakteristikami vystupujúcich dementov. Ale nezasluži si to ani jednu hviezdu. ()

WUTEN

Hvězdná pěchota 7 dobrovolníků, pardon ztroskotanců, která se nechá zavřít po dobu 60 dní do vězení, není to samozřejmě ta nejstřeženější věznice, to by možná některým aktérům prospělo, zajímalo by mě kolik za tohle dostali chechtáků. Dobrovolníci jsou opravdu exkluzivní degeši, všechno postupně. Mladý negr se tam přihlásí, pořád jsem nepochopil jeho motiv, zřejmě bez práce, jeho bratr byl několikrát trestaný a nejvíce si odseděl 5 let, jaké překvapení. Potom je tam negřice, dcera Mohameda Aliho, pracuje jako sociální pracovnice, docela koule, aspoň tou váhou může vykrýt útoky, takže plus do startu. Dále je tam bývalí voják z Afghánistánu, v budoucnosti se chce věnovat práci v protidrogovém oddělení, myslí si že mu to pomůže v kariéře, už vidím ten životopis, praxe: Afghánistán, vězeň v pořadu! Následuje lezba která má manželku, pozor ještě má děcko, asi od čápa. Pracuje u policie, co taky jiného čekat, držka chlapa, postava ve tvaru písmene A, chlapská povaha, její manželka je oproti ní jako King Kong, můžete si domyslet co bude z té dcery, další zdegenerovaná lezba. Pokračujeme v jízdě, další na řadě je učitel který má negerského zmaštěného bratra, ten ze všech účinkujících je největší drsňák, ničeho se nebojí, prostě dělá machry a hajzl má na chodbě! Ono se mu to vymstí, jako všichni rozumbradové, díl po dílu si ho dobře proklepnou, ostatně jako všechny účastníky. Máme tam maminku a její manžel je také bývalí mariňák, malá drobná postava, tak ta po prvním dnu vypadala že vykape, bohužel u ní jsem nepochopil co jí k tomu přimělo se dostat dobrovolně do klece plných pokreslených exotů. A poslední chodící nesmysl je opět securiťák zřejmě z Albertu, místo brýlí dvě obří sklíčka z dalekohledu, to mu asi v létě slušně chytá obočí. Ten měl hnědou rejhu na trenclích už když přišel, pořádně to nepromyslel co bude říkat a jak to říkat. Nikdo z pracovníku vězení neví že tam jsou nastrčení, ví to jen 3 lidi, šerif, nějaký instruktor a další kripl v čepici. Jídlo ve vězení lepší než ve školní jídelně. Celý den zevlujou a potom se další půldne připravují na hlavní večerní zevlovačku, něco jako kočky akorát rozdíl je že neumí spláchnout po sobě. Žádný program, žádná výuka, žádná práce, celý den větrat koule někde na židli nebo posteli, tohle je americký systém, odpad dovnitř a odpad ven. Na závěr chci poděkovat všem daňovým poplatníkům za tak krásný servis pro vězně, jídlo, oblečení, povlečení, televize, telefonní karty, za 6$ na 50 minut můžete udělat videohovor, něco jako skype, máte tam obchod přes dotykáč, od hygienických potřeb až po tyčinky. ()