Černý most

(amatérsky film)
  • angličtina Black Bridge (festivalový názov)
Dokumentárny / Krátkometrážny
Česko, 2017, 9 min

Symbolický černý most mezi studentkami různé národnosti a českým vlastencem. (MFDF Ji.hlava)

ZHODNOTITEL

PŘÍBĚH O VLASTENCI? Člověk po zhlédnutí filmu spíš doufá, že to není vlastenec, a že takových lidí není snad tolik, aby to byla většina. Ke konci se za toho člověka musím stydět. Nevím, jestli to bylo celé hrané nebo reálné, ale svůj efekt to podle mě má. DOBRÁ PRÁCE! ()

Marze

Sluníčkářky zpovídají típka. Za komunistu se opravdu mohl hrát fotbal zdarma všude a dnes je všude v ohradách zkomercionalizované, takže děcka berou drogy. Nemá špatné názory. Migranti vnáši do společnosti chaos když mají viditelně jinou barvu pleti a jiné náboženství. V tomto tyto ateistický bílý holky holky do naší společnosti zapadly a zmátli i antimultikulturalistu. Problém je, že demograficky vymírající a převzdělané Německo se již pracovní silou z Afriky a Arábie nasytilo , Švědsko přehodnocuje přijímání migrantům kvůli gangům na předměstích a "no go zónám" a vyvíjí se tlak na nás, abych se také afrikanizovali a byli "pestří". Poslední česká žena má u nás čistě matematicky vymřít okolo roku 20150, ale v naší čtvrti jsou úspěšně nahrazovány milými Ukrajinkami. ()