Partia kamarátov z Nashvillu sa vyberie na výlet do Kentucky. Keďže nemajú presný plán, rozhodnú sa počúvnuť radu miestneho človeka a vyberú sa do strašidelného domu Talon Falls. Tam na nich, v atrakciách, čakajú šialení zabijaci, ktorí však svoje remeslo berú až prehnane vážne. (Marceloo)

kaylin

Americký horor „Talon Falls“ je nepříliš vyčnívající filmem v oblasti torture porn. Prostě jen další skupina vidláků, která ujíždí na tom, že si podává městské floutky. A to je všechno. Nic víc tu nenajdete. Co si budeme povídat, je to docela ohrané a ani po stránce exploatace to není nic převratného. Spíše se zde křičí, hodně se zde běhá, i když je stejně jasné, že odsud není úniku. ()

darkrobyk

Dvě dvojice si vyjedou kempovat, ale nakonec se nechají zlákat pouťovou atrakcí. Dům hrůzy nabízí skvělou podívanou, kde mučení obětí vypadá jako opravdové...počkat...ale ono je opravdové! Jakýsi mix Texaského masakru, Hostelu a Hell Festu je sice milosrdně krátký, ale člověk má pocit, jako by trval snad dvě hodiny. Postavy jsou magorské, což vůbec nevadí, páč divák je chce stejně vidět zmasakrované. Ano, zasloužili vyvrhnout, všichni! A to je trochu problém. Tedy prostředí jak na jatkách je fajn, rozkývaná kamera už méně. Ovšem nabízející se gore naprosto zklamalo! Elektrické křeslo? Pfff. A trhání nehtu či polévání kyselinou to rozhodně nezachrání! Samozřejmě zabiják je sice téměř propíchnut mačetou, ale on si toho téměř, po vytažení mačety ze zad, nevšimnul... a klišé, kdy zabijáka nedobiju, aby mě mohl honit delší dobu, je už otravné. Ovšem hlavní hrdinka ječela na výbornou, to se musí nechat! 2,5* ()

Hernycztek

Tohle je přesně ten typ subžánru, kvůli kterému miluju horory. Jenže.. Minimální rozpočet nevěstil nic dobrého už podle traileru. To se projevilo především na hereckém obsazení a logice. Kolega ricci.s s postavami docela soucítil, já bohužel ani trochu a bylo mi jedno co s nimi bude. Jejich výkon především při mučících scénách mě ani trochu nepřesvědčil, protože aby mu rozdrtili kolena kladivem a on u toho párkrát zařval a nic víc? To má být vtip? Ono celkově mi přišlo, že slovník hlavních postav byl omezen na slova ,,Help a Please + křičení a ječení". Interiéry budovy super, k těm bych výhrady neměl. Masky záporáků také nebyly nejhorší, ale teď to nejpodstatnější. Horor, který je založen na mučení, musí obsahovat gore, jedna detailnější scéna za celý film prostě nemůže stačit.. Z tohohle námětu se dá bez problémů udělat jeden z nejbrutálnějších hororů všech dob, ale musel by to dostat do rukou zkušený režisér s pořádně tučným rozpočtem. Váhal jsem mezi 2 a 3 hvězdama, nakonec dám 3, protože.. strašidelné domy miluju, vizuálně to vypadalo pěkně ,,špinavě" a podobný horor tu dlouho nebyl. Nic to ale nemění na tom, že jsem od poloviny filmu jen smutně přihlížel, že to probíhá tak, jak jsem se bál. ()

Kudly4

Tak nějak jsem si při sledování říkal, že by to mohlo klidně překonat letošní průser Hell Fest, ale bohužel. Rozpočet jde tady hodně znát, hlavně u scén mučení, které bylo strašně nudné a stokrát a lépe viděné už jinde. Chyběla nahota, pořádné gore, atmosféra, no vlastně úplně vše. ()

oveckaoa

Ale jo za mě spokojenost. Námět je úplně parádní (i když logika pokulhává to,že to byli skuteční lidé a ne herci by poznal opravdu aj debil) a být to v rukou někoho talentovaného (napadají mě ti co točili Leatherface 2017) tak by to byla pecka nicméně v rámci možností spokojenost. Přidávám hvězdy i za to,že jsem dlouho neviděl horor v tomto žánru. P.s. zajímavé, že utéct nedokázali, ale ty ženské si odlakovat nehty stihly všimněte si,že ta blondýna má černé a v průběhu filmu ten lak zmizí ta druhá nemá pro změnu žádný lak a v průběhu filmu má do černa. ()