Ve dveřích knihkupectví padlého anděla Azirafala se objeví nahý archanděl, který si nevzpomíná kým je, ani jak se tam dostal. To velice zkomplikuje život jak Azirafalovi, tak i bývalému démonu Crowleymu, protože po uprchlíkovi baží Nebe i Peklo. Zatímco se Crowley s Azirafalem snaží dát do kupy lidský pár, v minulosti i současnosti jim hrozí mnohá nebezpečí. (Prime Video)

ReisRyos

Druhá serie by byla dobrá. Nejlepší byly vlastně ty vsuvky a mini-příběhy z minulosti. Konec posledního dílu se totálně nepovedl. ()

NoodlesCZ

Megazklamání z druhé série. Vše co dělalo první sérii geniální padlo. Od chytrých dialogů, přes uvěřitelné chování a motiace postav, všeobecná křeč z toho jak vše kostrbatě tlačí na pilu, až po humor. Zůstala jen angažovaná pachuť a konec vlastně shrnul vše čím mě autoři zklamali. Nastavovanou vatou, která se tváří jako telenovela s moralizační etudou pro páry. Právě ta nevyslovená, ale přitom jasná romantická linka mezi ústřední dvojicí v první sérii byla neuvěřitelně zábavná. Jestli si chtěli být autoři jistí, že to pochopí opravdu každý, až když mu vlepí hubana zrovna ve scéně a situaci, kterou to tím akorát zazdili. Tak třetí série bude absolutní odpad, protože tahle série vypadá jako svému účelu sloužící rampa pro další sérii. ()

Ryorka

ach ten závěr. Toho hubana si mohli nechat od cesty. Proč sakra nemůžou být "lidi" jen přátelé? Proč do toho hned matlat lásku? A ještě tolik párečků? To nestačili ty dvě a Gabriel s Belzebubem? Vždyť vztah mezi Azirafalem a Crowlym byl tak kouzelný i bez love story. Ale krom tohodle za mě plnej počet. Sice to občas bylo natahované, ale herecký majstrštyk těch hlavních dvou to zachránil. Nicméně první sérka byla lepší. Ale třetí si určitě dám ()

Inigo

Skvelý rozbeh v prvej a druhej epizóde. Nečakal som, že je možné ešte z tohto materiálu niečo vyťažiť, ale Gaiman ma vyviedol z omylu. Tretia a štvrtá epizóda veľké sklamanie, akoby to napísal úplne niekto iný. Piatou a šiestou to trochu napravili, ale záver ma sklamal. Chápem ten nábeh na tretiu sériu, ale tá ani nemusí byť natočená, záleží od sledovanosti tejto série :( ()

Akret120

Keďže prvá séria bola skvelá od druhej série som čakala čokoľvek a najviac ma však dostal ten koniec  kde sa vyriešila záhada ohľadom Jima (Gabriela/ James :D) a ako sa posunul vzťah dvoch hlavných postáv omg :O ()

MrsMiggles

Toto není seriál pro všechny, opakuji, TOTO NENÍ SERIÁL PRO VŠECHNY. A zejména jeho druhá (prostřední) série není pro všechny. Rozhodně není pro nikoho, kdo si nezamiloval sérii první, konkrétně její ústřední tahouny a jejich prapodivný vztah, anděla Aziraphala (Michael Sheen) a démona Crowleyho (David Tennant), a to jako oficiální pár. Protože celá druhá série je hlavně o nich a všechno ostatní, co se zde děje a není prozatím nijak vysvětleno (a to ani fanoušky, kteří roní pot a slzy aby na něco/cokoliv přišli), bude vysvětleno až v sérii další, popř. knize. Taky to není pro nikoho, kdo pro les nevidí stromy, pro homofoby a podobnou předpojatou havěť. My ostatní jsme si užili slíbenou tichou, jemnou a romantickou řadu, jak bylo oficiálně uvedeno a teď máme nad čím berečet, vyšilovat a hlavně přemýšlet.  P.S. Miluju tenhle seriál k smrti. ()

Chupacabros

Co to doprdele bylo? Naprosto skvělá první série si tohle pokračování fakt nezaslouží. Humor najednou skoro nula i přesto, že se hlavní dvojice evidentně snaží, tak prostě z takovýho hovna nic vyždímat nejde. Na sílu nacpaný odporný a neskutečně trapný lesby, který tam nemaji absolutně žádnej logickej význam a ten homokonec absolutně zabil jakýkoli případný pokračování, protože největši smysl a vtip byl právě v tom souznění a zároveň odstupem a jiskřenim mezi oběma protagonisty. Takhle si pohnojit našlápnutou značku, chce hodně umění. ()